آخرین جزییات از اعترافات ناپدری متهم به قتل دختر شانزده ساله

مادری که خودش را سزارین کرد
images/20071023/killer.jpg :مردی که به اتهام قتل دخترخوانده ۱۶ ساله اش در یکی از محله های کرج بازداشت شده است ، روز گذشته در ادامه تحقیقات ، جزییات تازه ای از جنایت را فاش کرد.
۲۶ مهر امسال ، زنی با مراجعه به شعبه یکم بازپرسی دادسرای امور جنایی کرج از ناپدید شدن دختر ۱۶ ساله اش – لیلا – خبر داد.به دنبال این شکایت ، کارآگاهان جنایی استان تهران ، تحقیقات گسترده ای را برای یافتن دختر گمشده آغاز کردند تا این که معلوم شد دختر نوجوان پس از ازدواج دوباره مادرش با مردی به نام صباح ، با وی اختلاف هایی پیدا کرده و پس از گم شدن لیلا، وی هم ناپدید شده است.
به این ترتیب ، ماموران به تحقیق از اعضای خانواده لیلا پرداختند تا این که خواهر ۱۰ ساله وی ، راز قتل خواهرش را فاش کرد و گفت که ناپدری صباح را در حال حمل فرشی لوله شده ، دیده که سر خواهرش از لای فرش معلوم بوده است.
به دنبال اظهارات تنها شاهد حادثه ، جستجو برای یافتن ناپدری فراری آغاز شد تا سرانجام وی چند روز پیش در خرمدشت کرج ، شناسایی و دستگیر شد و با انتقال به مرکز پلیس اعتراف کرد که پس از مشاجره با دختر نوجوان ، او را هل داده که وی تعادلش را از دست داده و سرش به شوفاژ اصابت کرده و پس از این که یک روز و نیم جسد را داخل مینی بوس خود پنهان کرده و با آن در شهر گشت زده ، آن را به بیابان های اطراف ملک آباد کرج منتقل و در آنجا رها کرده است.
به دنبال اظهارات مرد قاتل ، کارآگاهان جنایی با مراجعه به محل ، موفق به کشف جسد دختر نوجوان که آثار کبودی روی گلویش نمایان بود، شدند و آن را برای بررسی دلیل مرگ به پزشکی قانونی منتقل کردند. روز گذشته ناپدری متهم به قتل برای ادامه تحقیقات به شعبه یکم بازپرسی دادسرای امور جنایی کرج انتقال یافت و در اظهاراتش گفت: پس از ازدواج با مادر لیلا (مقتول)، او بنای ناسازگاری با من گذاشت و باهم مشاجره می کردیم تا این که از چندی پیش ، متوجه شدم او با جوانی آشنا شده و قصد ازدواج با وی را دارد، بنابراین به خاطر سن کم لیلا، از او می خواستم از تصمیمی که گرفته منصرف شود و ادامه تحصیل دهد تا شرایط زندگی اش بهتر شود، اما قبول نمی کرد و درگیری هایمان بیشتر شد تا این که روز حادثه پس از مشاجره باهم ، لیلا از آشپزخانه چاقویی برداشت و به سمتم حمله کرد که آن را از دستش گرفتم و روسری اش را به دور گردنش انداختم و او را خفه کردم. بنا بر این گزارش ، متهم به قتل با قرار قانونی بازداشت شد، تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.
 

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

اقدام قاتل براى سرپوش گذاردن بر روى قتل

یک مرد افریقایى پس از کشتن همسرش ، جسد او...

مادری که خودش را سزارین کرد

عقرب‌ها ، تاکنون ۸۵ بار کودک دهدشتی را گزیده‌اند

    کودک ۱٫۵ ساله دهدشتی در یک ماجرای عجیب...

۲۰ شاکی مقابل سارقی که خود را پلیس معرفی می‌کرد

سارق حرفه‌ای که با جعل عنوان ماموران سرقت می‌کرد ،...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان