آری هان ، پیشنهاد کره جنوبی را بررسی می کند

مادری که خودش را سزارین کرد


images/20060515/ari.jpg
 
برخلاف شنیده های اخیر مبنی بر حضور سرمربی پیروزی در اروپا ، او در یکی از کشورهای جنوب شرق آسیا به سر می برد.
مسوولان فدراسیون کره جنوبی چند روز پیش گفتگویی را با سرمربی پیروزی در خصوص هدایت تیم ملی کشورشان انجام داده اند هرچند که آری هان به سبب قرارداد با سرخپوشان پاسخی به آنها نداده است.
مسوولان فدراسیون کره جنوبی درصددند از آری هان بعد از مسابقات جام جهانی به عنوان سرمربی جهت حضور در مسابقات جام ملتهای آسیا استفاده کنند.مدیر برنامه های آری هان ضمن تایید این خبرگفت : در حال حاضر آری هان در کره به سر می برد؛ اما تنها هدف و تفکر او در حال حاضر به قهرمانی پیروزی در جام حذفی بازمی گردد. آری هان تا پایان جام حذفی هیچ صحبتی را انجام نمی دهد و مطمئنا پس از پایان جام حذفی ناگفته های خود را بر زبان جاری خواهد کرد.از طرفی در حالی که پیروزی تمریناتش را همچنان زیر نظر حمید استیلی و تئودور یونگ انجام می دهد و زمان بازی فینال جام حذفی نیز هنوز اعلام نشده ، آری هان سرمربی هلندی این تیم با مشکل جدیدی روبه رو شده ست.
باشگاه پیروزی ، هزینه اجاره منزل سرمربی خود در یکی از مناطق شمالی تهران را پرداخت نکرده و از این جهت صاحبخانه هشدار داده که اگر در اسرع وقت این قضیه حل نشود ، سرمربی پیروزی باید این خانه را ترک کند. اگر هان در پیروزی ماندنی باشد ، آنگاه مسوولان تیم پیروزی باید فکری هم برای اجاره خانه او تا پایان قراردادش بکنند.

مطالب مشابه

تیری هانری: با بازی بد خود ۱۹ گل زده ام

در آستانه فصل جدید در لالیگا هانری: با بازی بد...

مادری که خودش را سزارین کرد

جواد کاظمیان: احتمالا فصل آخر حضورم در امارات است

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: با کسب نتایج مناسب...

مادری که خودش را سزارین کرد

فروش بازیکن فوتبال در ازای دریافت گوشت

جام جم آنلاین: یک باشگاه فوتبال دسته دوم رومانی یکی...