آزمون اشتباه دختر جوان از خواستگارش

عامل مزاحمت‌های غیر اخلاقی در شبکه اجتماعی تلگرام پسر جوان، توسط پلیس خراسان رضوی شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس پلیس فتا خراسان رضوی در تشریح این خـبـر گفت: با دریافت پرونده ای مبنی بر مزاحمت های غیر اخلاقی مکرر برای پسر دانشجو در شبکه اجتماعی تلگرام موضوع در دستور کار تیمی از کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
 
سرهنگ جواد جهانشیری افزود: در بررسی اظهارات جوان دانشجو که همزمان با دانشگاه در یک واحد صنفی مشغول به کار بوده مشخص شد مدت دو ماه است که از طرف فردی ناشناس مطالب غیر اخلاقی در قالب پست و کلیپ برایش ارسال می‌شود.  
 
وی ادامه داد: کارشناسان پلیس فتا پس از یک سری تحقیقات فنی در فضای سایبر عامل ارسال مطالب و کلیپ های غیراخلاقی را شناسایی و به پلیس فتا احضار کرد.  
 
سرهنگ جهانشیری تصریح کرد: دختر جوان که هم دانشگاهی شاکی پرونده بود در بازجویی های به عمل آمده به بزه انتسابی اعتراف و اظهار داشت به دنبال خواستگاری شاکی از یکی از دوستانم، برای اینکه شاکی را مورد ارزیابی قرار دهیم به پیشنهاد دوستم مطالب غیر اخلاقی را برای وی در شبکه اجتماعی تلگرام ارسال می کردم.
 
رئیس پلیس فتا خراسان رضوی با اشاره به معرفی متهم و همدستش به مقام قضایی، خاطر نشان کرد: به منظور حفظ حقوق شهروندی و کرامت انسانی فضای سایبری را دستمایه برخی افعال زشت و ناشایست قرار ندهید.
 
انتهای پیام/

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۵ January 2016 | 9:53 am منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

جزییاتی جدید از جنایت تجاوز گروهی خمینی شهر اصفهان + عکس

ایران: ردیابی‌های گسترده کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان برای شناسایی...

مادری که خودش را سزارین کرد

«دخمه وحشت» ، محل زندانی شدن دختران جوان در امریکا

روزی که دختر ۱۶ ساله ای به نام «جسیکا» موفق...

مادری که خودش را سزارین کرد

مردی ۳ فرزندش را کشت و خودکشی کرد

جام‌جم آنلاین: مقامات قضایی فرانسه اعلام کردند روز دوشنبه ۱۸...