آغاز بررسی لایحه بودجه سال ۹۵ کل کشور از ۲۲ فروردین در مجلس

مادری که خودش را سزارین کرد

آغاز بررسی لایحه بودجه سال ۹۵ کل کشور از ۲۲ فروردین در مجلس

ایران > سیاست داخلی – همشهری آنلاین:
رسیدگی به لایحه بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور یکشنبه -۲۲ فروردین- در مجلس شورای اسلامی آغاز می‌‌شود.

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از ایرنا، مجلس شورای اسلامی در هفته جاری برای بررسی لایحه بودجه سال ۹۵ کل کشور در روزهای یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه جلسه علنی دارد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی صبح فردا رسیدگی به کلیات لایحه بودجه سال ۹۵ کل کشور را آغاز می‌ کنند و پس از تصویب کلیات وارد بررسی جزییات این لایحه می‌ شوند.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری لوایح بودجه سال ۱۳۹۵کل کشور و برنامه ششم توسعه را ۲۷ دی ماه تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی اسفندماه پیشنهادهای خود را درمورد این لایحه به کمیسیون ‌های تخصصی مجلس ارائه کردند و سپس بررسی لایحه بودجه سال ۹۵ کل کشور در کمیسیون ‌های تخصصی مجلس و کمیسیون تلفیق آغاز شد.

رسیدگی به لایحه بودجه سال ۱۳۹۵ در روزهای پایانی اسفند در کمیسیون تلفیق پایان یافت و پس از پایان بررسی در این کمیسیون ، لایحه بودجه سال جاری به جلسه علنی مجلس ارجاع شد.

بر بنیاد ماده ۱۸۷ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، جلسات مجلس برای رسیدگی به بودجه سالانه باید بلاانقطاع در کل ایام هفته به جز روز جمعه و تعطیلات رسمی، حداقل روزی چهار ساعت منعقد شود و تا موقعی که شور و مذاکره پایان نیافته و رأی مجلس أخذ نشده است از دستور خارج نمی‏شود و هیچ لایحه یا طرح دیگر نمی‏تواند مطرح باشد مگر لایحه یک یا چنددوازدهم بودجه درصورت ضرورت.

مجلسی‌‌ها یکشنبه-۲۲ فروردین- همچنین ادامه رسیدگی به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از کمیسیون مشترک در مورد لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه توسعه کشور، طرح جرم سیاسی اعاده شده از شورای نگهبان و طرح تقویت و توسعه نظام استاندارد را در دستور کار خود دارند.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

قیمت سیب‌زمینی از هفته آینده واقعی می‌شود

در حال حاضر قیمت انواع میوه‌ در حد نسبتا متعادلی...

مادری که خودش را سزارین کرد

بزنگاه، مثل هیچکس، خواب‌زده و مأمور بدرقه؛ به ترتیب بعد از افطار

سریال‌های «بزنگاه»، «مثل هیچکس»، «خواب‌زده» و «مامور بدرقه» به ترتیب...

مادری که خودش را سزارین کرد

نمایشگاه بهاره: خرید نیازهای نوروزی از یک جا [مجموعه عکس]

نمایشگاه‌‌های عرض مستقیم کالا در شهر‌‌ها راه اندازی شد جمعه...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان