آغاز فرایند شکایت داوطلبان احراز صلاحیت نشده مجلس خبرگان از فردا

مادری که خودش را سزارین کرد

سیاست > احزاب و شخصیت‌ها – مهر نوشت: فرایند شکایت داوطلبان احراز صلاحیت نشده انتخابات مجلس خبرگان رهبری، از فردا آغاز می‌شود.

 با توجه به اعلام نتایج اولیه بررسی صلاحیت داوطلبان حضور در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و بر اساس اعلام قبلی شورای نگهبان، فرایند شکایت داوطلبان احراز صلاحیت نشده انتخابات مجلس خبرگان رهبری، از فردا آغاز می‌شود.

در این اطلاعیه آمده بود؛ «به اطلاع آن عده از داوطلبان محترم نمایندگی پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری که صلاحیت آنان توسط شورای نگهبان مورد تأیید قرار نگرفته است، می رساند؛ بر اساس تبصره (۲) ماده (۱۶) قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری» می توانند حداکثر ظرف مدت سه روز از ۹۴/۱۱/۸ تا ۹۴/۱۱/۱۰ در وقت اداری به آدرس تهران، بزرگراه بسیج، خیابان هجرت، ورزشگاه تختی مراجعه و پس از دریافت فرم، شکایت خود را تنظیم و پس از تحویل رسید دریافت نمایند».

روز گذشته سیامک ره پیک عضو شورای نگهبان و سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات از احراز صلاحیت ۱۶۶ نفر از مجموع ۳۷۳ داوطلب بررسی صلاحیت شده در این مرحله خـبـر داد.

۲۹۲۱۹

 

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

هفتاد میلیون نفر در جهان عرب بیسواد هستند

    جام جم آنلاین: سازمان آموزش ، فرهنگ و...

مادری که خودش را سزارین کرد

تبادل موفق ۱۱۸ میلیون SMS در نخستین روز سال ۸۶

مشترکان شبکه‌ی تلفن همراه دولتی کشور در نخستین روز سال...

مادری که خودش را سزارین کرد

۱۸‬فیلم سینمایی جدید ایرانی ، روی پرده می‌رود

امیر اسفندیاری مدیر امور بین‌الملل فارابی اعلام کرد که برنامه‌ریزی...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب