آمار جالب قطبی در تیم ملی:۴ برد،۴ باخت و۴ مساوی

مادری که خودش را سزارین کرد

سرمربی تیم فوتبال ایران پس از شکست برابر قطر گفت: پس از دریافت ۲ گل خیلی خوب جنگیدیم، اما روز خوبی نداشتیم.

  تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته در اولین مسابقه خود در تورنمنت دوحه مقابل قطر با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد تا امیدهای این تیم برای کسب عنوان قهرمانی در این تورنمنت کاهش یابد.
 افشین قطبی پس از شکست در این مسابقه اظهار داشت: در یک مسابقه فوتبال و از دقیقه یک تا ۹۰ امکان رخ دادن هر اتفاقی وجود دارد و همه لحظات مسابقه حساس است. فکر می‌کنم ما عملکرد خوبی در جریان ۹۰ دقیقه‌ای مسابقه نداشتیم.
 وی ادامه داد: در دقایق اولیه مسابقه ۲ گل دریافت کردیم، اما بازیکنانم در ادامه به بازی برگشتند و توانستیم ۲ گل خورده را بخوبی جبران کنیم. این برگشت نشان داد که بازیکنان بخوبی برای جبران گل‌های خورده جنگیدند.
 قطبی گفت: فوتبال را به زندگی روزانه تشبیه می‌کنم چون شباهت‌های زیادی بین فوتبال و زندگی وجود دارد. مقابل قطر روز ما نبود و حریف پیروز شد و این هم یکی از روزهای زندگی ما بود.
 در ادامه مسابقات ایران فردا با مالی و قطر هم با کره‌شمالی دیدار خواهند کرد.
 

قطبی در این ۱۲ بازی ۴ برد و ۴ تساوی و ۴ باخت کسب کرده است و تیم ملی تحت هدایت او ۱۲ گل زده و ۱۲ گل نیز دریافت کرده است! اما هر چهار باخت قطبی مقابل تیمهای اسیایی و به ترتیب از چین، بحرین، اردن و قطر بوده است. بردهای تیم ملی در دوران قطبی مقابل امارات، اردن، ایسلند و  بوسنی بوده و مقابل ازبکستان، مقدونیه، کره شمالی و کره جنوبی نیز مساوی کرده است.

فوتبال۳

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

سلفی فریدون زندی با مجسمه اش + عکس

  ستاره سابق استقلال و تیم ملی با مجسمه کوچکی...

کرایوف تیم فان باستن را تحسین کرد

/همگام با جام ملت های اروپا ۲۰۰۸/ کرایوف تیم فان...

مادری که خودش را سزارین کرد

قطع همکاری فدراسیون بسکتبال با سرمربی تیم ملی؛

فدراسیون بسکتبال قرارداد خود با “فردریک اونیکا”، سرمربی تیم ملی...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب