اجرای طرح آزمایشی عقیم‌سازی گربه‌های پایتخت

مادری که خودش را سزارین کرد

مدتی است که به نظرمی‌رسد تعداد گربه‌ها در پایتخت افزایش یافته و شهروندان مداوم این حیوان را در کوچه خیابان مشاهده می‌کنند که در حال پاره کردن کیسه‌های زباله هستند که برخی از آن‌ها هم در بزرگراه‌ها و خیابان‌ها زیرچرخ خوردروها تلف می‌شوند.


مهندس نصری ـ‌ مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل مزاحم شهر تهران ـ‌ در گفت‌وگو با خبرنگار «شهری» ایسنا، افزایش تعداد گربه در پایتخت را تایید نکرد و گفت: گربه‌کشی نداریم، اما طرح آزمایشی برای عقیم کردن گربه‌ها در دو منطقه تهران در حال انجام است که در صورت حصول نتایج لازم، از سال آینده در مناطق بیشتری این اقدام انجام خواهد شد.


وی با بیان این که عقیم کردن گربه‌ها با همکاری بخش خصوصی وهماهنگی انجمن حمایت از حیوانات انجام می‌شود، تصریح کرد: ابزار لازم برای این اقدام مهیا شده است.


نصری یادآورشد: طرحی را برای مبارزه با حیوانات موذی و مزاحم تهیه کرده‌ایم که این طرح در صورت تصویب شورای شهر تهران و تامین اعتبارات لازم اجرایی خواهد شد.


وی درباره مبارزه با موش نیز گفت: مبارزه با این حیوانات موذی به طور مستمر ادامه دارد، اما به خاطر رعایت نکردن اصول بهداشتی از سوی برخی شهروندان و ریختن زباله به انهار، خوراک موش‌ها و امکان زاد و ولد آن‌ها را مهیا می‌کند.


مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل مزاحم شهر تهران تاکید کرد که شهروندان با رعایت نظافت، این شرکت را در مبارزه با حیوانات موذی یاری کنند.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

افشین قطبی (مربی تیم مل کره جنوبی): از باشگاه پرسپولیس با من تماس نگرفته‌اند

افشین قطبی، مربی کره‌ی جنوبی در گفت‌وگو با ایسنا، هرگونه...

مادری که خودش را سزارین کرد

مرد ۸۴ ساله در نیجر، ۸۶ زن و ۱۷۰ فرزند دارد

دادگاهی در نیجر به طور موقت مجازات مرد ۸۴ ساله‌ای...

مادری که خودش را سزارین کرد

مبلغ عیدى فرهنگیان اعلام شد

مبلغ عیدى آخر سال ۱۳۸۵ فرهنگیان و سایر کارمندان دولت...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب