احمد زاده: برای قهرمانی آسیا می رویم.

مادری که خودش را سزارین کرد
در گفت و گو با فارس


احمد زاده: در صورت ناکامی بهانه نمی‌آورم


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم نوجوانان فوتبال گفت: برای قهرمانی آسیا به سنگاپور می‌رویم؛ ولی اگر در آن نتیجه لازم را نگیریم، دنبال بهانه نمی‌گردم.


محمد احمدزاده روز چهارشنبه در گفت و گو با فاس درباره آخرین وضعیت تیم نوجوان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا افزود: شرایط تیم بسیار عالی است و همه بچه‌ها از آمادگی جهانی خوبی برخوردارند. خوشبخانه از لحاظ روحی هم وضعیت تیم ایده‌آل است.
وی اضافه کرد: رقابت‌های قهرمانی آسیا جای محک زدن تیم نیست. بعضی تیم‌ها می آیند تا فقط شرکت کرده باشند؛ اما می‌رویم تا علاوه بر قهرمانی، سهمیه حضور در جام جهانی را کسب کنیم.
وی افوزد: در صورت ناکامی بهانه تراشی نمی کنم و همیشه گفته‌ام مسئولان زحمات خود را برای تیم کشیده‌اند.
محمد احمدزاده از توجه بیشتر جامعه فوتبال به مربیان خارجی گلایه دارد: هیچگاه از این موضع پایین نمی‌آیم و معتقدم فرهنگ بسیاری بدی در بین ما ایرانیان رواج پیدا کرده و قیمت مربیان خارجی به صورت کاذب در ایران بالا رفته است.
وی ادامه داد: مصرانه می گویم به مربیان وطنی ظلم می‌شود و اگر سر هر تیمی مربی خارجی باشد، توجه‌ها ناخودآگاه بیشتر می‌شود؛ اما در مورد تیم خودم بگویم هر اتفاقی بیفتد، بهانه نمی‌آورم چون تلاش ها صورت گرفته و کسی کم کاری نکرده است.
کاروان تیم نوجوانان ساعت پنج صبح روز جمعه به سمت سنگاپور پرواز می‌کند. جام قهرمانی آسیا از ۱۲ شهریور آغاز می شود و تیم ایران در اولین بازی باید به مصاف یمن خواهد رفت.

مطالب مشابه

تیم ایران نایب قهرمان مسابقات بین المللی کشتی گورش شد

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از خبرنگار مهر،...

مادری که خودش را سزارین کرد

نام‌نویسی از کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال

رئیس سازمان تربیت بدنی گفت: ثبت نام از کاندیداهای پست...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان