اخاذی با استفاده از فیلم و عکس از دختران

مادری که خودش را سزارین کرد

مجرم اینترنتی که پس از برقراری رابطه از دختران فیلم و عکس تهیه کرده و از آنها اخاذی می کرد، شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ میر احمدی در رابطه با این پرونده اظهار داشت:باشکایت شهروندی مبنی بر مزاحمت اینترنتی، ﻤﺄموران تحقیقات خود را آغاز کردند. بنا بر اظهارات زن جوان شخص ناشناسی که از طریق اینترنت و تالارهای گفتگو با وی آشنا شده با تهیه چندین عکس و فیلم از دختر جوان قصد اخاذی از وی را دارد.

وی ادامه داد: در بررسی‌های تکمیلی و تحقیقات فنی انجام گرفته توسط کارشناسان متهم شناسایی و دستگیر شد. در بازرسی از محل سکونت متهم ۳۱ عدد سیم کارت و تعداد زیادی سی دی عکس کشف و ضبط شد.

به گفته رئیس پلیس فتا سمنان ماموران در بازبینی اطلاعات سیستم متهم مقادیر زیادی کلیپ و عکس مستهجن از افراد ناشناس پیدا کردن که مشخص شد وی دختران جوان را با نیت شوم و با قصد مجرمانه اغفال کرده و پس از دوستی عکس و فیلم‌های شخصی آنها را گرفته و اقدام به اخاذی و تهدید آنان می کند.

معاونت اجتماعی پلیس فتا ناجا در این خصوصی به کاربران به خصوص دختران جوان هشدار داد :در فضای مجازی افراد به راحتی می‌توانند تغییر چهره و هویت دهند و با نیت شوم و از پیش تعیین شده به سراغ آنهابیایند. افراد باید بدانند هیچ‌گاه به این افراد اعتماد نکرده و اطلاعات، تصاویر و فیلم‌های شخصی خود را در اختیار این افراد قرار ندهند تا مورد سوء استفاده قرار نگیرند.

مهر

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

سبزی هایی که شیر مادر را زیاد میکند

گیاهانی مانند ریحان، بادام زمینی، ترخون، زیره و رازیانه معطر...

مادری که خودش را سزارین کرد

درمان و پیشگیری از پرمویی در صورت خانمها

پرمویی صورت خانمها ، به ویژه در صورت خانمهای جوان،...

مادری که خودش را سزارین کرد

مادران باردار میوه و سبزی بخورند

  به گزارش ایسنا ، هر چه مادران در دوره...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب