ادامه تلاش مستمر پلیس برای دستگیری «عبدالمالک ریگی»

مادری که خودش را سزارین کرد

فرمانده نیروی انتظامی از مشخص نبودن تعداد اشرار به هلاکت رسیده در رابطه با حادثه تروریستی «بم ــ کرمان» خبر داد.


 سردار اسماعیل احمدی‌مقدم در گفت‌وگویی اختصاصی با خبرنگار «حوادث» ایسنا با اعلام شناسایی دو خودرو متعلق به اشرار در پی تعقیب و گریز انجام شده از سوی دو بالگرد نیروی انتظامی که در ارتفاعات محل وقوع حادثه در حال گشت زنی بودند، گفت: در حالی که سرنشینان این دو دستگاه خودرو قصد داشتند از طریق مخفی کردن خود با استفاده از صعب العبور بودن منطقه، پلیس را گمراه کنند، ماموران انتظامی با بررسی موضوع، هر دو خودرو را مورد هدف قرار دادند.


به گفته وی، پلیس این دو خودرو را در حالی مورد اصابت گلوله قرار داد که برای ماموران مسجل شده بود، اشرار با استفاده از صعب العبور بودن منطقه، قصد فرار دارند.


سردار احمدی‌مقدم در عین حال تاکید کرد: این در حالیست که تاکنون تعداد اشرار به هلاکت رسیده و هویت آنها برای نیروی انتظامی مشخص نشده است.


وی همچنین از شدت ادامه تلاش مستمر پلیس برای دستگیری سرکرده عاملان جنایت «بم ــ کرمان» به هویت «عبدالمالک ریگی» خبر داد و اظهار کرد: اما تاکنون نتایج قطعی در این رابطه به دست نیامده است.


فرمانده ناجا که در حاشیه افتتاح نمایشگاه تولیدات، توانمندی‌ها و تجهیزات پلیسی کشورهای شرکت کننده در اجلاس، با خبرنگار ایسنا گفت‌وگو می‌کرد،اصلی‌ترین هدف نیروی انتظامی ایران از برگزاری این اجلاس را ایجاد افق‌های کاری، تشکیل دبیرخانه دایمی و تعیین پروتکل‌های انتظامی در خصوص کشورهای اسلامی عنوان کرد و افزود: بر این اساس در این اجلاس پیرامون مسایل فنی وارد مذاکره نمی‌شویم و تنها دیدگاههای کلی و علاقه‌مندی‌های مشترک پلیس کشورهای اسلامی مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

نقشه زن جوان برای فراری دادن ۲ زندانی نقش بر آب شد

    :زنی که قصد داشت با استفاده از اسناد...

مادری که خودش را سزارین کرد

نامادری ۱۷ ساله به اتهام قتل دختر ۲ ساله محاکمه می‌شود

    پرونده قتل دختر دو ساله از سوی نامادری‌اش...

مادری که خودش را سزارین کرد

محاکمه یک مرد آمریکایى به جرم تعرض به دخترش

مردى که به اتهام تعرض به دخترش در دادگاه محاکمه...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب