ازدواج دختر تایوانی با خودش!

مادری که خودش را سزارین کرد

بی باک: «چن وی یه» دختر ۳۰ ساله تایوانی با برگزای مراسمی با شکوه و گرفتن عکس یادگاری و دعوت کردن حدود ۳۰ نفر از دوستانش و اجاره تالار عروسی مراسم ازدواجش را جشن گرفت اما در این مراسم از داماد خبری نبود چون این دختر تایوانی تصمیم گرفته با خودش ازدواج کند!

چن وی گفته است: من فعلا علاقه ای به هیچ یک از مردهایی که در زندگیم با آنها آشنا شدم ندارم و احساس می کنم که ازدواج با آنها فشارهای روحی و اجتماعی زیادی بر من وارد می کند.

وی که کارمند می باشد بیان کرده که سن۳۰ سالگی بهترین دوران زندگی من می باشد من در شغلم با تجربه هستم ولی تاکنون شریک زندگیم را پیدا نکرده ام، من چه کار باید می کردم؟

«چن وی یه» همچنین اظهار داشته است:من ضد ازدواج و مردها نیستم اما می خواستم اندیشه خود را به دیگران و این رسم تکراری و قدیمی برسانم!

او که برای این جشن ازدواج عجیب خود در اینترنت تبلیغ کرده بود ۱۸۰۰ پیغام برایش فرستاده شده که خیلی از دختران مجرد و شکست خورده هم کشوری اش با او ابراز همدردی کرده بودند.

در تایوان به دلیل مشکلات اقتصادی سن ازدواج بالا رفته و این نوعی نگرانی برای دختران تایوانی می باشد چون برای ازدواج باید اول مشکلات مادی خود را حل کنند که این یعنی ازدواج در سنین بالا.

به گزارش روزنامه انگلیسی دیلی‌تلگراف، چن ویی که برای گذراندن ماه عسل به تنهایی به استرالیا سفر می کند گفت: مادرم اصرار کرد که من با یک مرد ازدواج کنم اما خودم به این فکر افتادم که با خودم ازدواج کنم!

اما او نمی تواند این ازدواج را به ثبت برساند پس باید مردی را برای این کار انتخاب کند و گفته که اگر مرد مناسب را بیابم حتما دوباره ازدواج خواهم کرد.

لازم به ذکر است که این جشن حدود ۵۶۷۵ دلار برای این دختر هزینه دارد.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

ثبت ازدواج موقت بدجوری رای نیاورد!

خانه ملت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با پیشنهاد ثبت ازدواج...

اشتباهاتی که زن‌ها در مقابل مردان مرتکب‌ می‌شوند

مجله سیب سبز: هرقدر هم درمورد تفاوت‌های خانم‌ها و آقایان...

مادری که خودش را سزارین کرد

کشف داروی نشاندهده خیانت جنسی!

ایرانتو نوشت: زنی هندی، داروی عجیبی را کشف کرده است...

نظرات (1)

بهتر بوداین خانوم به ایران می آمد ودر سریال (تا ثریا )ایفای نقش میکردودر سن۹سالگی ازدواج می کرد و۵۶۷۵ دلار را هم پس انداز میشد

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب