از آلترناتیوی کی‌روش تا خاکپور/ عباس آقای معروف فوتبال ایران کیست؟

ورزش > فوتبال ملی – وقتی امید نمازی بدون خداحافظی از تیم ملی ایران رفت، کارلوس کی‌روش آن مصاحبه معروف را کرد و برای اولین بار همه نام «عباس آقا» را شنیدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آنجا بود که همه پرسیدند این عباس آقا کیست که کارلوس گفته می تواند کارهای امید نمازی را در تیم ملی انجام دهد؟ برای خبرنگاران عباس آقا یک چهره شناخته شده است، با آن موتور معروفش که همیشه یک باربند بزرگ به آن نصب است. او آرام است و معمولا با کسی کاری ندارد. بچه های تیم ملی همه عباس آقا را دوست دارند و وقتی او در برهه ای بنا به دلایلی کنار گذاشته شد، وساطت کردند تا برگردد. عباس آقا هم برگشت و قول داد که مثل همیشه سرش در کار خودش باشد. او اما ناخواسته تبدیل به چهره ای معروف روی جلد رسانه ها شده بود. عباس آقا یا همان عباس نجات پور، تدارکاتچی تیم ملی است که مایلی کهن بارها گفته اگر او هم روی نیمکت ایران بود تیم ملی در جام جهانی بین چهار تیم چهارم می شد. عباس آقا ولی از این معروفیت خوشش نمی آید و هر بار که سراغش بروید و در این باره بپرسید، می گوید: «توروخدا من را وارد این مسایل نکنید. من یک کارگر ساده هستم و دوست ندارم از کار بیکار شوم.»
عباس آقا همان کسی است که نتوانست همراه با تیم ملی عازم گوام شود. او ناخواسته به وسیله آمریکایی ها در کنار چهره های معروفی چون حقیقی، سردار آزمون و… قرار گرفت. آمریکایی ها ویزای عباس آقا را صادر نکردند تا او هم از سفر گوام محروم شود. این تدارکاتچی زحمتکش تیم ملی در کمپ تیم های ملی هم مشغول به کار است و همیشه در اردوهای تیم ملی، با برخورد گرم بازیکنان روبرو می‌شود.
۴۳ ۴۳

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

امیر قلعه‌نویی: فتح‌ا…زاده بخواهد از استقلال می‌روم

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: با فتح‌ا…زاده به طور...

مادری که خودش را سزارین کرد

سخنگوی فدراسیون فوتبال: منتظر محرومیت ایران از سوی فیفا باشید

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: باید منتظر محرومیت فدراسیون فوتبال ایران...

مادری که خودش را سزارین کرد

پیگیری لیگ تنیس روی میز پس از دو ماه وقفه

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از خبرنگار مهر،...

دانلود کتاب حجاب

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب