اسارت دختر ۱۶ ساله در دامداری شرورها

مادری که خودش را سزارین کرد

۳ شرور که با ربودن یک دختر ۱۶ ساله او را ۲ هفته در یک دامداری زندانی کرده بودند ، با تلاش ماموران انتظامی ورامین دستگیر شدند.
به گزارش جام جم ، روز پنجشنبه گذشته یکی از واحدهای گشت انتظامی در ترمینال جنوب با مشاهده دختر ۱۶ ساله ای که بی هدف در این محل پرسه می زد ، به وی ظنین شدند و دلیل حضورش را در این محل پرسیدند. این دختر با معرفی خود به نام سحر ، ابتدا عنوان کرد قصد دارد برای دیدار یکی از بستگان خود عازم یکی از شهرها شود اما در ادامه تحقیقات وقتی دچار تناقض گویی شد و ماموران از وی خواستند تا شماره تماس والدین خود را در اختیار پلیس قرار دهد تا در خصوص اظهارات وی تحقیق شود ، این دختر در حالی که بشدت می گریست ، ماموران را در جریان ماجرای تکان دهنده ای از حبس خود به مدت ۲ هفته در یک دامداری قرار داد.


اظهارات تکان دهنده


سحر در اظهارات خود گفت : ۲ هفته پیش وقتی در منزل با پدرم درگیر شدم ، شبانه به حالت قهر خانه پدری ام را ترک کردم تا به منزل خواهرم در بزرگراه افسریه بروم.
وی افزود: وقتی در بزرگراه آزادگان منتظر تاکسی بودم ، یک خودروی پژو آردی مقابلم توقف کرد و ۲ سرنشین آن با زور و تهدید مرا سوار خودرو کرده و تهدید کردند در صورتی که فریاد بزنم ، مرا خواهند کشت.
وی اضافه کرد: ساعتی بعد آنها مرا به یک دامداری منتقل و پس از آزار و اذیت ، در این محل زندانی کردند.


آغاز تحقیقات


به دنبال این اظهارات تکان دهنده ، دختر جوان تصریح کرد: ۲ هفته پس از این که در دامداری زندانی بودم ، آنها مرا شبانه از این محل خارج کردند و سپس با رها کردن در ترمینال متواری شدند و اکنون نیز به دلیل ترس از بستگانم ، جرات بازگشت به خانه را ندارم.
دختر ۱۶ ساله اضافه کرد: از محل دقیق دامداری اطلاعی ندارم اما زمانی که در این محل محبوس بودم ، صدای قطارها را می شنیدم که از کنار این دامداری عبور می کردند. به دنبال این اظهارات ، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی ورامین قرار گرفت و یک تیم ویژه از ماموران ابتدا دامداری هایی را که در مسیر عبور قطار قرار داشت ، شناسایی کردند. این گزارش حاکی است ، با تحقیقات گسترده سرانجام یک دامداری در روستای حسین آباد ورامین شناسایی شد و با انتقال دختر جوان به این محل ، وی محل را شناسایی و عنوان کرد به مدت ۲ هفته در این محل زندانی بوده است.
با دستگیری صاحب دامداری و تحقیق از وی ، معلوم شد او یک پسر ۱۸ ساله دارد که وی بلافاصله دستگیر و پس از مواجهه حضوری با دختر ۱۶ ساله ، معلوم شد یکی از آدم رباهاست.
وی در تحقیقات اعتراف کرد ، پس از مشاهده دختر جوان که در بزرگراه آزادگان در انتظار تاکسی بود ، او را ربوده و سپس با همدستی ۲ نفر از دوستانش دختر ۱۶ ساله را به دفعات مورد آزار و اذیت قرار داده اند.


پشیمانی بعد از ۲ هفته


متهم در ادامه گفت : روزی که دختر ۱۶ ساله را ربودیم ، هرسه شرب خمر کرده بودیم و چون حالت عادی نداشتیم ، او را تهدید و سپس به دامداری منتقل کردیم و بعد از ۲ هفته با دیدن گریه های دختر ۱۶ ساله ، پشیمان شدیم و او را شبانه به ترمینال منتقل و در این محل رها کردیم.
به دنبال این اعترافات ، ماموران در اقدام ضربتی ۲ متهم دیگر را نیز شناسایی و دستگیر کردند. با صدور قرار قانونی در ارتباط با این متهمان ، تحقیق در خصوص سوابق آنها ادامه دارد.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

یک زن استرالیایى گوش زن همسایه را برید!

 یک زن استرالیایى به اتهام بریدن گوش زن دیگرى دستگیر...

مادری که خودش را سزارین کرد

افتضاحی که دختر برگزیده ۲۰۰۷ به بار آورد

هنوز – مسئولان برگزاری مراسم انتخاب دختر برگزیده سال ۲۰۰۷...

مادری که خودش را سزارین کرد

پیرزن نابینای ۷۴ ساله پس از یک حمله قلبی بینایی خود را بازیافت

پیرزن نابینای ۷۴ ساله انگلیسی، در حادثه‌ای نادر، پس از...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب