اسامی ۲۲ فیلم ایرانی که برای خارجی‌‌ها به نمایش درمی‌آید

مادری که خودش را سزارین کرد

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از خبرگزاری مهر،  ۲۲ فیلم ایرانی برای مهمانان خارجی این دوره جشنواره اعم از مدیران فستیوال‌‌ها، خریداران و توزیع کنندگان نمایش ویژه خواهند داشت.

«ابد و یک روز» (سعید روستایی)، «پل خواب» (اکتای براهنی)، «ایستاده در غبار» (محمدحسین مهدویان)، «برادرم خسرو» (نکویی بیگلری)، «متولد ۶۵» (مجید توکلی)، خانه ای در خیابان چهل و یکم (حمیدرضا قربانی)، «نقطه کور» (مهدی گلستانه)، «آخرین بار کی سحرو دیدی؟» (فرزاد موتمن)، «بارکد» (مصطفی کیایی)، «خشم و هیاهو» (هومن سیدی)، «سیانور» (بهروز شعیبی)، «زاپاس» (برزو نیک نژاد)، عادت نمی کنیم (ابراهیم ابراهیمیان)، «مالاریا» (پرویز شهبازی)، «امکان مینا» (کمال تبریزی)، «نفس» (نرگس آبیار)، «دختر» (رضا میرکریمی)، «قشنگ و فرنگ» (وحید موسائیان)، «ربوده شده» (بیژن میرباقری)، «محمد رسول الله (ص)» (مجید مجیدی)، «دوئت» (نوید دانش) و «آبجی» (مرجان اشرفی زاده) فهرست اول فیلم هایی هستند که قرار است برای مهمانان خارجی شرکت کننده در جشنواره به نمایش در آیند.

طبق اعلام دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر به این فهرست در روزهای آینده فیلم ‌های دیگری اضافه می‌‌شود.

سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر از اول تا ششم اردیبهشت ماه ۹۵ به دبیری رضا میرکریمی در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌‌شود.

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ April 2016 | 2:32 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

جشنواره فجر با برترین ها: روز اول

برترین ها – ایمان عبدلی: حس ما به صف ها...

مادری که خودش را سزارین کرد

عاشقه‌ی بی‌همتای تاریخ/ ای «زلیخا» دست از دامان «یوسف» پس مکش…

زلیخا بی‌همتاست و این همان برگ برنده سلحشور در آخرین...

مادری که خودش را سزارین کرد

انتقاد فراستی از موضوعات دم دستی برنامه «خنده بازار»

از آنجایی که متن این برنامه زیاد قوی نیست، دوستان...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان