اظهار نظر معروف و لوزانو پس از پیروزی تاریخی بر لهستان

مادری که خودش را سزارین کرد

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم ورزشی ، رائول لوزانو، سرمربی تیم ‌ملی والیبال ایران در نشست خـبـری بعد از بازی با لهستان و قطعی شدن صعود ایران به المپیک، گفت: احساس فوق‌العاده‌ای دارم و بسیار خوشحال هستم. این یک اتفاق ویژه‌ بود، چرا که این برای نخستین بار در تاریخ والیبال ایران رخ داده است. مردم ایران مدت‌‌های طولانی منتظر بودند تا شانس حضور در المپیک را به دست بیاورند.

لوزانو ا‌دا‌مه‌ داد: من اصلاً نمی‌توانم درباره آمار و نحوه بازی بازیکنانم صحبت کنم. با این نتیجه‌ فقط می‌ توان خوشحال بود و من بسیار شاد هستم. امشب ما جشن باشکوهی را می‌ گیریم.

همچنین سعید معروف ، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از کسب سهمیه المپیک گفت: حالا زمان خوشحالی ماست. این نخستین بار در تاریخ ایران بود که به المپیک می‌ رفتیم. خیلی خوشحالم که به این موفقیت رسیدیم. ما چهار سال قبل به خاطر یک ست کمتر از استرالیا سهمیه نگرفتیم و این موضوع در خاطر ما بود. برای بسیاری از بازیکنان فعلی تیم ملی این آخرین شانس برای حضور در المپیک بود. ما تاریخ ساز شدیم.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۴ June 2016 | 7:06 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

شکست تیم ایران برابر بحرین/ دومین باخت شاگردان اسماعیلاگیچ

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی هندبال ایران امروز پنجشنبه...

ابراز خرسندی زی روبرتو از به ثمر رساندن اولین گل خود در جام جهانی

ابراز خرسندی زی روبرتو از به ثمر رساندن اولین گل...

ناراحتی کاظمیان به دلیل دریافت کادوی بی‌ارزش

ناراحتی کاظمیان به دلیل دریافت کادوی بی‌ارزش خبرگزاری فارس: سرمربی...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب