اعتراف مرد ۴۵ ساله به سوزاندن همسر موقتش با انگیزه سرقت
پس از گذشت ۳ سال از جنایت صورت گرفت


اعتراف مرد ۴۵ ساله به سوزاندن همسر موقتش با انگیزه سرقت


خبرگزاری فارس: مرد میانسالی که متهم به قتل یک زن ۳۹ ساله است در بازجویی به ارتکاب قتل همسر صیغه‌ای خود با انگیزه سرقت اموالش اعتراف کرد.


به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، عصر روز ۱۰ اسفند سال‌ ۸۴ مرد جوانی با مراجعه به مأموران پلیس آگاهی تهران بزرگ مأموران را از فقدان خواهر ۳۹ ساله‌اش با خبر کرد.
مأموران در بررسی بیشتر دریافتند این مرد جوان مدعی است خواهر ۳۹ ساله‌اش به نام آمنه از چند روز قبل از خانه خارج شده و دیگر از وی اطلاعی در دست نیست.
تحقیقات در خصوص این پرونده آغاز شد تا اینکه مشخص شد زن مفقود شده خودروی پژو ۲۰۶ داشته که پس از خروج از منزل از سرنوشت این خودرو نیز اثری در دست نیست.
بازپرس جنایی تهران در خصوص این پرونده گفت: با استعلام در خصوص خودرو فرد مفقود شده مشخص شد در اواخر سال ۸۵ خودرو توسط یک مرد میانسال به فرد دیگری فروخته شده است.
وی ادامه داد: تحقیقات ادامه یافت تا اینکه مشخص شد مرد میانسال با حضور یک زن در روز فروش خودرو مدعی شده است خودرو متعلق به همسرش است و خودرو را فروخته است.
وی افزود: این فرد به نام مجید ۴۵ ساله شناسایی شد و در نهایت در روز ۱۹ مرداد دستگیر شد و مدعی شد خودروی فروخته شده متعلق به همسرش بوده و به طور قانونی خودرو را فروخته است.
بازپرس جنایی تهران گفت: با انجام تحقیقات تکمیلی در نهایت مجید لب به اعتراف گشود و مدعی شد آمنه به مدت ۳ سال صیغه‌اش بوده و در روز حادثه با انگیزه سرقت اموال و خودرو این فرد آمنه را به قتل رسانده است.
وی ادامه داد: مجید در تشریح روز حادثه مدعی شد با آمنه برای تفریح به حوالی مردآباد کرج رفته و پس از مدت کوتاهی زمانی که آمنه در حال استراحت بود وی را با ضربات چاقو به قتل رسانده و سپس جسد وی را برای عدم شناسایی به طور کامل سوزانده است.
وی گفت: تحقیقات در خصوص زوایای پنهان این پرونده همچنان ادامه دارد.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

زن راننده در امریکا یک معلم را کشت و ۸ دانش‌آموز را مجروح کرد

خانم راننده با انحراف به پیاده‌رو در کولورسیتی ، کالیفرنیا...

مادری که خودش را سزارین کرد

کشف جسد پتو پیچ دختر جوان

به گزارش ایسنا، ساعت ۷ و ۴۵ دقیقه شب گذشته...

مادری که خودش را سزارین کرد

خواستگار انتقامجو دختر مورد علاقه اش را زندانی کرد

خواستگار انتقامجو که دختر مورد علاقه اش را ربوده و...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب