افشاگری محسن رضایی از پشت پرده حادثه‌ تلخ خان طومان

مادری که خودش را سزارین کرد

محسن رضایی طی یادداشتی جزئیاتی از وضعیت فعلی شهر حلب و نحوه تجهیز تسلیحاتی، لجستیکی و اطلاعاتی تروریست‌‌های تکفیری را افشا نمود.

باشگاه خبرنگاران جوان: محسن رضایی طی یادداشتی جزئیاتی از وضعیت فعلی شهر حلب و نحوه تجهیز تسلیحاتی، لجستیکی و اطلاعاتی تروریست‌‌های تکفیری را افشا نمود.

محسن رضایی فرمانده کل سپاه پاسداران در دوران مقدس، از اضافه شدن ژنرال‌هایی از ایالات‌متحده آمریکا، ترکیه و عربستان در صف تروریست‌‌های داعشی خـبـر داد و نتیجه این عملیات مشترک را حادثه خان طومان دانست.

در این یادداشت آمده است:

در حلب ، ارتش ترکیه و عربستان با پول‌‌های قطری و تسلیحات آمریکایی در حمایت از جبهه النصره و جیش الفتح و سایر گروه‌‌های تکفیری کاملاً فعال هستند . آن‌‌ها مدت بیش از پنج سال است که امنیت و آرامش را از مردم سوریه ربوده و ناامنی را در منطقه گسترش داده‌اند .

 اسلحه ، مهمات ، پول و غذا از مرزهای جنوبی و از بندر اسکندرون ترکیه به دست آن‌‌ها می‌‌رسد. همچنین از طریق کشتی از عربستان و قطر به آن‌‌ها کمک می‌‌شود .

به تازگیً منابع خـبـری تائید کرده‌اند که تعدادی از ژنرال‌‌های ترکیه، عربستان و آمریکا که متخصص در جنگ‌‌های ویژه هستند به تکفیری‌‌ها اضافه‌شده‌اند و درواقع عملیات خان طومان را آن‌‌ها هدایت کردند.اکنون موضوع حلب برای عربستان و ترکیه حیثیتی شده بنابراین با تمام توان در آنجا دخالت می‌‌کنند. در واقع حلب آخرین زورآزمایی مقاومت و متجاوزین است.

در مقابل آن‌‌ها، ارتش سوریه تنها با کمک مستشاران ایرانی در حال مقاومت است . پشتیبانی‌‌های روسیه مدت کمی یعنی مدت شش ماه انجام شد و بعداً هم عمدتاً به کشور خود برگشتند، ولی خدای متعال پشتیبان مظلوم است و پیروزی از آن ملت و دولت سوریه و جبهه مقاومت خواهد بود.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۱ May 2016 | 11:58 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

با افزایش قیمت گوشی تلفن همراه، خرید و فروش گوشی‌های دست دوم رونق گرفته است

با ابلاغ مصوبه‌ی کمیسیون ماده یک، مبنی بر افزایش تعرفه‌ی...

مادری که خودش را سزارین کرد

درگذشت ثروتمندترین زن آسیا

    جام جم آنلاین: خانم نینا وانگ، تبعه منطقه...

مادری که خودش را سزارین کرد

فرار میمون های سنجابی از باغ وحش لندن

    جام جم انلاین: یک دسته از میمون های...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب