الربان: خبر انتقال زیدان به السد صحت ندارد
با تکذیب خبر AS


الربان: خبر انتقال زیدان به السد صحت ندارد


خبرگزاری فارس: رئیس باشگاه السد درباره شایعه انتقال بهترین بازیکن جام جهانی ۲۰۰۶ به تیم قطری گفت: خبر انتقال زیدان به تیم ما صحت ندارد.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت گل، این روزها شایعات زیادی مبنی بر انتقال زین الدین زیدان به تیم فوتبال السد منتشر می شد؛اما روز گذشته مسئولین تیم قطری این شایعه را تکذیب کردند.
عبدالزیر الربان، رئیس باشگاه السد در این زمینه تصریح کرد: انتقال زیدان به تیم ما افتخار بزرگی برایمان محسوب می شود ؛اما مدیران السد چنین تصمیمی را برای جذب بهترین بازیکن جام جهانی۲۰۰۶ ندارند.
وی افزود: از شایعات منتشره در برخی از رسانه های اسپانیایی واقعا شگفت زده شدیم چرا که تا آن زمان هیچ اطلاعی از این موضوع نداشتیم.
الربان تاکید کرد: همان طوری که گفتم هر نوع همکاری با زیدان برای ما افتخار بزرگی است ؛اما این انتقال برای مقامات تیم قطری امکان ندارد.
زیدان سال گذشته پس از پایان جام جهانی ۲۰۰۶ برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد و هفته گذشته در دیداری خیرخواهانه بار دیگر مقابل یاران رونالدو به میدان رفت.
برخی از رسانه های اروپایی به ویژه AS اسپانیا با انتشار خبری نوشتند که زیدان ۳۴ ساله به عقد قراردادی ۶ میلیون یورویی راهی السد خواهد شد که رئیس باشگاه قطری این خبر را تکذیب کرد.

مطالب مشابه

تیم فوتبال سپاهان مقابل المجد به تساوی رسید

در تورنمنت ۸ جانبه سوریه تیم فوتبال سپاهان مقابل المجد...

تیم ملی فوتبال یکشنبه عازم کره جنوبی می‌شود

برای دیدار در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا تیم ملی...

علی پروین: دربی شصت و یکم مساوی می‌شود

علی پروین: دربی شصت و یکم مساوی می‌شود خبرگزاری فارس:...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب