امیدنظری: حضور در تیم ملی ایران یک موقعیت عالی‌ برایم است

مادری که خودش را سزارین کرد

 

امید نظری در گفت وگو با سایت فدراسیون فوتبال و در پاسخ به این سوال که عکس العمل خانواده‌اش نسبت به دعوت وی به تیم ملی‌ ایران چه بوده است؟ گفت: این اتفاق باعث خوشحالی‌ و افتخار پدر من شد، چون همانطور که میدانید او متولد ایران است. من و خانواده راجع به پیوستنم به تیم ملی‌ فوتبال ایران صحبت کردیم و همگی‌ به این نتیجه رسیدیم که این یک موقعیت عالی‌ برای من است. پدرم همیشه درباره فرهنگ و آداب و رسوم ایران با من صحبت می کرد، و من با اشتیاق منتظرم که خودم از نزدیک شاهد این مسائل باشم.

وی در ادامه درباره برخورد بازیکنان و کادر فنی تیم ملی‌ با وی در اردوی ترکیه هم اظهار کرد: همه آنها بسیار مهربان هستند و با آغوش باز از من استقبال کردند. من درون و بیرون زمین احساس خیلی‌ خوبی‌ دارم، و با رابطه‌ای که با بقیه هم تیمی‌هایم پیدا کرده‌ام زبان فارسی من روز به روز در حال پیشرفت است.

نظری در پاسخ به این سوال که به نظر او دعوت به تیم ملی‌ ایران در آینده‌اش چه تاثیری خواهد داشت؟ گفت: فقط زمان می تواند پاسخگوی این سوال شما باشد. در حال حاضر من تمامی تمرکز خود را برای کمک به تیم ملی‌ گذشته‌ام. ضمنا بسیار مشتاقم که از بازیکنان بسیار خوبی‌ که در کنار آنها بازی می‌کنم مسائل جدیدی یاد بگیرم.

ملی‌پوش دورگه فوتبال ایران همچنین با بیان این که ایران به طور قطع به جام جهانی برزیل راه خواهد یافت، به سایت فدراسیون فوتبال گفت: ما بازیکنان ‌ بسیار خوبی داریم. هم بازیکنان با تجربه و هم بازیکنان جوان و با استعداد، که همگی آنها به قدرت مدیریت کارلوس کی‌روش اعتماد کامل دارند. شما به وضوح می توانید شاهد پیشرفت تیم ما پس از هر جلسه تمرین باشید. من می توانم به شما بگویم که همه ما برای صعود به جام جهانی‌ برزیل همدل و متحد هستیم .

نظری در پایان در پاسخ به این سوال که به عنوان اولین ایرانی که از کشور سوئد به تیم ملی ایران دعوت شده، چه حسی دارد؟ اظهار کرد: من تا به حال راجع به این مساله فکر نکرده بودم، اما الان که شما این سوال را می‌پرسید، می‌توانم بگویم که باعث افتخار من است که بتوانم نماینده کشوری که پدرم در آن متولد شده است یعنی ایران باشم.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

واکنش بیک زاده به نکته عجیبی که کی‌روش درباره او گفت

ورزش > فوتبال ملی – سرمربی تیم ملی در کنفرانس خود گفت...

مادری که خودش را سزارین کرد

کی‌روش: مسابقه ایران با قطر در تبریز برگزار شود

کی‌روش: مسابقه ایران با قطر در تبریز برگزار شود ورزش > فوتبال...

هواداران خواهان حضور مبعلی در تیم ملی فوتبال شدند

حاشیه دیدار فولاد خوزستان و القادسیه کویت/ هواداران خواهان حضور...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب