انتخاب ایران دلیل سیاسی ندارد

مادری که خودش را سزارین کرد

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم ورزشی ، «کامل زغیر» تأکید کرد که اعضای فدراسیون فوتبال عراق همچنان بر برگزاری دیدارهای تیم ملی این کشور در شهر تهران اصرار دارند.

وی به سایت «کوره» بیان کرد: نمی‌خواهیم که قربانی اختلافات سیاسی بین کشورها باشیم.

سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق افزود: انتخاب ایران به عنوان میزبان مسابقات عراق چیز جدیدی نیست و ما برابر تایلند، ویتنام و تایوان هم در تهران و بدون مشکل و حرف و حدیث میزبانی کردیم.

زغیر خاطرنشان کرد: انتخاب ایران برای ما دلایل سیاسی ندارد بلکه به خاطر نزدیکی به عراق و سرعت در ورود به این کشور، ایران را انتخاب کرده‌ایم تا هواداران به راحتی بتوانند خود را برای تشویق تیم به ایران برسانند.

همچنین «مالح مهدی» عضو فدراسیون فوتبال هم بیان کرد: اگر عربستان برای بازی با عراق به ایران نیاید، ما هم برای بازی برگشت به ریاض نمی‌رویم. در این شرایط بهتر است مسابقات در زمین بی طرف برگزار شود.

جنگ رسانه‌ای مدیران عراقی و عربستانی مدتی بود که به خاطر مسابقات لیگ قهرمانان آسیا فروکش کرده بود ولی به نظر می‌‌رسد دور جدید این تقابل‌‌ها دوباره آغاز شده است.

منبع: مهر

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۲ May 2016 | 9:34 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

تمدید فصل نقل و انتقالات برای بازیکنان ملی‌پوش

در حالی که امروز فصل نقل و انتقالات لیگ هشتم...

مادری که خودش را سزارین کرد

دلیل سکوت علی دایی فاش شد

یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه صبای قم رابطه بسیار...

آرزوی موفقیت جهانبخش برای تیم امید

جهانبخش برای موفقیت تیم امید در بازی امروز مقابل ژاپن...