اوگن تالر: تیم های زیادی خواهان مهدوی کیا هستند

مادری که خودش را سزارین کرد


 
images/20070326/kia.jpg
 
فارس: سرمربی تیم فوتبال ولفسبورگ ضمن ابراز تمایل به جذب بازیکن ایرانی تاکید کرد: تیم های زیادی در آلمان خواهان جذب مهدوی کیا هستند.
با توجه به شایعه جدایی مهدی مهدوی کیا از تیم فوتبال هامبورگ ، چند تیم آلمانی خواهان جذب هافبک ملی پوش ایرانی هستند و تیم ولفسبورگ از مدعیان اصلی است.
در فصل تابستان قرارداد مهدوی کیا با هامبورگ به پایان می رسد و به احتمال زیاد برای فصل آینده توافقی بین بازیکن ایرانی و سران باشگاه آلمانی حاصل نخواهد شد.
در هفته های گذشته شایعاتی زیادی مبنی بر انتقال کیا به تیم اینتراخت فرانکفورت منتشر شد چرا که مسئولین این تیم خواهان جذب ستاره ایرانی هستند.
اوگن تالر درباره جذب هافبک تیم هامبورگ گفت: در جناح راست ، مهدوی کیا بازیکن بسیار توانایی است و امیدوارم بتوانیم وی را به ولفسبورگ انتقال دهیم.
وی ادامه داد: مهدوی کیا سرعت خوبی دارد و در ضمن بازیکن تاکتیک پذیری است که همواره در کارهای دفاعی و هجومی به تیمش کمک می کند.
بازیکن سابق تیم ملی آلمان تاکید کرد: کیا بازیکن باهوشی است و بدون شک تیم های زیادی از جمله ولفسبورگ خواهان جذب وی هستند.
مهدوی کیا در فصل جاری با وجود شایعات فراوان مبنی بر اختلافش با مدیران هامبورگ ، در بیشتر مسابقه ها برای تیمش بازی کرده و استیونس ، سرمربی جدید هامبورگ علاقه زیادی به سبک بازی هافبک ایرانی دارد.

مطالب مشابه

اعلام برنامه مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال

مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال به صورت دو برد...

مادری که خودش را سزارین کرد

فیروز کریمی: شکایت کرد‌ه‌ام و بزودی دیوان رای می‌دهد

فیروز کریمی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره‌ی دعوت کمیته‌ی انضباطی...

مادری که خودش را سزارین کرد

امضاى قرارداد نصرتى و یزدانى با پرسپولیس و پیکان

 مصطفى شهبازى دبیر هیات فوتبال استان تهران گفت : “محمد...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان