ایران تیم ملی قطر را با ۶ گل شکست داد شکست
مسابقات قهرمانی غرب آسیا-تهران


ایران تیم ملی قطر را با ۶ گل شکست داد شکست


خبرگزاری فارس:تیم ملی فوتبال ایران در دومین مسابقه از قهرمانی غرب آسیا موفق شد تیم ملی قطر با شش گل شکست داد.


به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال ایران در ورزشگاه تختی موفق شد که در دومین مسابقه از مسابقات قهرمانی آسیا در حضور بیش از ۳ هزار تماشاگر با نتیجه ۶ بر یک تیم ملی قطر راشکست دهد..
در نیمه اول و در دقیقه ۹ میلاد می داوودی و احمد آل نعمه در دقیقه ۳۵ برای ایران گلزنی کردند تا این نیمه با نتیجه ۲ بر صفر به پایان برسد.
با شروع نیمه دوم تیم ملی ایران در دقیقه ۴۷ یک ضربه پنالتی به سود ایران گرفته شد و در حالی که هادی عقیلی ضربه را از دست داده بود، به دستور داور پنالتی تکرار شد تا مدافع ملی پوش ضربه را به گل تبدیل کند.
تیم ملی ایران در حالی که ۳ بر صفر از حریف پیش افتاده بود در دقیقه مشعل عبداله در دقیقه ۵۳ اولین گل قطر را وارد دروازه تیم ملی ایران کرد.
تیم ملی ایران برای برتری قاطعانه پس از دریافت گل به حملاتش ادامه داد و در دقیقه ۶۳ توسط احسان حاج صفی به گل چهارم رسید و در دقیقه۸۳سید جلال رافخائی گل پنجم را وارد دروازه تیم ۱۰ نفره قطر کرد. میلاد می داوودی در دقیقه ۸۸ گل ششم تیم ملی و گل دوم خود را به ثمر رساند تا مردان دایی یک پیروزی پر گل در ورززشگاه تختی جشن بگیرند.
بازیکنان تیم ملی ایران:ابراهیم میرزاپور(وحید طالب لو)، مجید غلام نزاد، محسن بنگر، هادی عقیلی، احمد آل نعمه، حسین کاظمی، احسان حاج صفی، غلامرضا رضایی(سید جلال رافخاائی)، ابراهیم صادقی، علی حمودی و میلاد می داوودی.
بازیکنان تیم فوتبال قطر: رجب کاسیم، حامد ظاهر، احمد شاهی، واحید محمد(مجتبی جعفر)، مشعل عبداله، والید رسول(حسن الهیوس)، ولید احمد، ابراهیم الغانیم، محمد علی(فهید الشماری)، طاهر محمد، یونس رحمتی.

مطالب مشابه

یک خبر جدد/ دربی تهران تکرار می‌شود

ظهر روز چهارشنبه دربی تهران تکرار می‌شود خبرگزاری فارس: تیم‌های...

لیگ قهرمانان آسیا / ذوب آهن صدرنشین شد

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم...

ترکیب پرتغال در جام جهانی لو رفت (عکس جالب)

پائولو بنتو که به همراه دوستانش به یک رستوران ایتالیایی...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب