باند قاچاق دختران فراری متلاشی شد

مادری که خودش را سزارین کرد
images/20060505/bound.jpg
 
اعضای یک باند فساد که با شناسایی دختران فراری ، آنها را به خارج از کشور منتقل می کردند و در اختیار باندهای مافیایی فساد قرار می دادند ، دستگیر شدند.
به گزارش خبرنگار ما ، یک گزارش مردمی در شهرستان کاشمر نشان می داد ، چند مرد و زن بااغفال و فریب دختران فراری از خانه ، آنها را به خانه هایی که در اختیار دارند منتقل می کنند و پس از مدتی این دختران مفقود می شوند.


تحقیقات ویژه


در پی این گزارش ، موضوع به صورت غیرمحسوس در دستور کار ماموران قرار گرفت و مشخص شد چند زن و مرد که دارای سابقه کیفری در زمینه منکرات هستند ، در چندین محل خانه هایی را اجاره کرده و با تشکیل مراکز فساد ، زنان و دختران فراری از خانه را اغفال می کنند. بنا بر این گزارش ، در ادامه تحقیقات معلوم شد اعضای این باند با پرسه زدن در مراکز خرید و بوستان های شهر ، پس از شناسایی دختران فراری ، آنها را به خانه های فساد می کشانند و سپس با تهیه اسناد و مدارک ، به خارج از کشور منتقل می کنند. با گزارش نتیجه تحقیقات به بازپرس دادسرای کاشمر ، خانه های فساد یکی پس از دیگری مورد بازرسی قرار گرفت و ۵ نفر از اعضای باند به همراه ۲ دختر فراری دستگیر شدند.


قاچاق دختران


متهمان اعتراف کردند پس از شکار زنان و دختران فراری ، با وعده های دروغین آنها را فریب داده و سپس در یکی از کشورهای حاشیه ای خلیج فارس آنها را در اختیار باندهای مافیایی فساد قرار داده اند. متهمان اضافه کردند، با فریب دختران فراری ، به آنها وعده می دادیم پس از حضور در این کشور بزودی امکان سفر آنها به کشورهای اروپایی فراهم خواهد شد و آنها خواهند توانست در کشورهای اروپایی و در شرکتهای معتبر فعالیت کنند اما به مجرد خروج از کشور ، آنها را با دریافت پول از واسطه باندهای مافیایی فساد به فروش می رساندیم.
به دنبال این اعترافات ، قرار بازداشت موقت متهمان برای ادامه تحقیقات و بررسی این که آنها چند دختر فراری را به خارج از کشور منتقل کرده اند ، صادر شد.


دام هولناک


یک مقام آگاه در خصوص فعالیت باندهای فساد به خبرنگار جام جم گفت : بررسی ها نشان می دهد ، این افراد به دلیل ارتباطی که با باندهای فساد در خارج از کشور دارند ، پس از قرار گرفتن در مسیر زنان و دختران ، آنها را فریب داده و با اغفال و وعده های دروغین به دام می اندازند. وی افزود: بسیاری از این افراد وقتی به خود می آیند که می بینند به ورطه تباهی و فساد افتاده اند که خروج از این دامها بسیار مشکل است.
 

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

۶بار اعدام برای قاتل زنان قزوین

قاتل زنان مسن در قزوین به ۶ بار قصاص در...

مادری که خودش را سزارین کرد

طوطی دست‌آموز، خیانت شوهر را فاش کرد!

ایسنا: زنی با مراجعه به دادگاه خانواده با ادعای اینکه...

جوان ۲۵ ساله بر اثر اصابت گلوله جان باخت

جوان ۲۵ ساله بر اثر اصابت گلوله جان باخت خبرگزاری...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب