باید روح امید و نشاط در فعالیت‌های مربوط به جوانان دمیده شود

مادری که خودش را سزارین کرد

دکتر محمود احمدی نژاد، رییس جمهور در جلسه شورای عالی جوانان با اشاره به ماموریت مهم سازمان ملی جوانان در سازماندهی امور مربوط به فعال‌ترین و مهم‌ترین قشر جامعه گفت: مهم‌ترین اولویت برنامه‌های سازمان ملی جوانان و دستگاه‌های مرتبط با جوانان باید دمیدن روح امید و نشاط در فعالیت‌های مربوط به جوانان باشد.


به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در بیست و هفتمین جلسه شورای عالی جوانان که دیشب به ریاست دکتر احمدی نژاد تشکیل شد، رییس جمهور همچنین حل عملیاتی مشکلات جوانان را از دیگر وظایف مهم سازمان ملی جوانان دانست و تاکید کرد:‌ باید با برگزاری نشست‌های غیر کلیشه‌ای و متعدد با جوانان از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شد و به صورت عملیاتی و اجرایی در جهت حل مشکلات و مسایل گام برداشت.


دکتر احمدی نژاد با اشاره به علاقمندی جوانان به شرکت در فعالیت‌های گروهی و رقابت سالم در این راستا گفت: سازمان ملی جوانان باید با طراحی ساز و کار لازم ضمن ساماندهی تشکل‌های مردمی و خودجوش جوانان ازآنها حمایت و پشتیبانی کند، تا زمینه بهره‌مندی جامعه از انرژی متراکم و سرشار جوانان فراهم شود.


در این جلسه سیاست‌های کلی برای برنامه‌ریزی در زمینه اوقات فراغت جوانان بررسی و تصویب شد. بر این اساس مقرر شد سازمان ملی جوانان ستاد ملی ساماندهی امور جوانان را با همکاری دستگاه‌های عضو فعال کرده و برنامه های اجرایی اوقات فراغت در سال جاری را تعیین و تصویب کند.


همچنین مقرر شد که طرح آزاد سازی امکانات به نفع جوانان، پس از تدوین به هیات دولت ارایه شود.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

«کیخان» در تهران ۳۰ سال بعد می‌‌گذرد/ هشدار درباره مواد مخدر صنعتی

امیر کساوندی تهیه کننده و کارگردان مجموعه انیمیشن «کیخان» درباره...

مادری که خودش را سزارین کرد

بالیوود؛ جاذبه‌ی جدید گردشگری هند

به‌دلیل افزایش نمایش فیلم‌های هندی در کشورهای غربی، گردشگران زیادی...

مادری که خودش را سزارین کرد

پنج توصیه‌ ثروتمندترین مرد جهان برای موفقیت در کسب و کار

پنج توصیه‌ ثروتمندترین مرد جهان برای موفقیت در کسب و...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان