با پیروزی ۳ بر صفر مقابل اردن تیم فوتبال امید ایران به صعود امیدوار شد
با پیروزی ۳ بر صفر مقابل اردن


تیم فوتبال امید ایران به صعود امیدوار شد


خبرگزاری فارس: تیم فوتبال امید ایران در چهارمین دیدار از مرحله مقدماتی المپیک پکن با ۳ گل بر تیم اردن چیره شد تا به صعود امیدوار شود.


به گزارش خبرگزاری فارس، از ساعت ۳۰/۱۸ تیم امید ایران در شهر امان به مصاف اردن رفت و در حالی که در سه دیدار گذشته خود موفق به گلزنی نشده بود، در این دیدار ۳ بار به گل رسید.
حسین کعبی، کاپیتان تیم ایران در دقیقه ۳۶ و از درون محوطه هجده قدم گل نخست را وارد دروازه حریف کرد تا در نیمه اول بازی با برتری یک بر صفر به سود شاگردان وینگو بگوویچ خاتمه یابد.
با آغاز نیمه دوم بار دیگر ملی پوشان ایرانی بازی را در دست گرفته و بهتر از حریف ظاهر شدند. در این نیمه چند موقعیت مسلم گلزنی برای ایران از دست رفت اما در نهایت و در دقیقه ۸۱ وحید امرایی با یک حرکت انفرادی وارد محوطه هجده قدم حریف شد و گل دوم را به ثمر رساند.
۴ دقیقه بعد مهرداد اولادی که به عنوان بازیکن جانشین وارد میدان شده بود با ضربه سر سومین گل را برای تیم ایران به ثمر رساند تا ملی پوشان پس از سه بازی علاوه بر گلزنی به اولین پیروزی نیز دست یابند.
تیم ایران با کسب این پیروزی برای صعود به المپیک پکن امیدوار شد.
این تیم پیش از این بازی با ۲ امتیاز در قعر جدول گروه قرار داشت. دیگر بازی این گروه را تیم های عربستان و استرالیا برگزار می کنند.
اسامی بازیکنان ایران: سوشا مکانی؛ ابراهیم نظیف کار، مرتضی عزیزمحمدی(مهرداد اولادی)، ابراهیم کریمی، میلاد میرترابی، اسماعیل نظری، علی حمودی، امیدرضا روانخواه(سینا عاشوری)، وحید امرایی، مهرداد پولادی(میلاد می داوودی) و حسین کعبی.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

کرانچار: پیروزی مقابل مس هدیه بازیکنان به هواداران بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیروزی مقابل مس متعلق به...

مادری که خودش را سزارین کرد

عابدزاده: محمودخان روی خاک بنشیند و شما روی صندلی؟

انتظار نداشتیم شما با خبرنگاران به مشکل بخورید، زیرا پس...

مادری که خودش را سزارین کرد

فردوسی پور: دایی توهم دارد که همه دشمنش هستند

مجری موفق برنامه نود پس از مدت ها یک مصاحبه...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان