بدشانس ترین بریتانیایی جهان!

مادری که خودش را سزارین کرد


images/20061125/john.jpg جام جم آنلاین: بدشانس ترین مرد بریتانیا که تاکنون ۱۶ تصادف داشته است بار دیگر به دلیل سقوط در داخل یک گودال عمیق در بیمارستان بستری شد.
به نوشته پایگاه اینترنتی آنانوا بدبختی های جان لاین شامل دو صاعقه زدگی ، ریزش آوار در معدن ، غرق شدن تا سر حد مرگ و سه تصادف اتوموبیل بوده است.
لاین ۵۴ ساله از اهالی استین فورت در نزدیکی دونکاستر به خاطر آخرین تصادفش ۳۲ هفته قادر به کار کردن نخواهد بود چون در اثر این حادثه به پای چپ و هر دو زانویش اسیب رسانده به طوریکه از همه تصادف های تمام عمرش سهمگین تر بوده است.
لاین می گوید از این بابت ناراحت نیست و همینکه هنوز زنده است مایه آرامش و شادی او است.
او می افزاید : ” همه فکر می کنند که این خیلی مسخره است. دوستان و همکاران ، خانواده وحتی همسرم سوزان نیز به من می خندند. ”
: من فکر نمی کنم هیچ دلیل و توضیح قانع کننده ای برای این موضوع وجود داشته باشد اما خیلی از این حوادثبرای من در روز های سیزدهم ماه که از قضا جمعه بوده اتفاق افتاده است. لذا بد نیست که من از این به بعد جمعه های سیزدهم هر ماه را بیشتر مراقب باشم.”
بدبختی های لاین در همه دوران زندگی او تسری داشته است. وقتی بچه بود از روی اسب و از روی گاری افتاد و کم مانده بود یک ماشین تحویلدار او رازیر بگیرد.
وقتی نوجوان بود نیز از بالای درخت افتاد و یکی از بازوهایش شکست. در راه بازگشت از بیمارستان اتوبوس حامل او تصادف می کند و همان بازویش از ناحیه ای دیگر می شکند. ان روز جمعه سیزدهم ماه بوده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

یک مسلمان، شانس اول شهرداری لندن

انتخابات شهرداری لندن روز پنجشنبه برگزار می‌شود یک مسلمان، شانس...

مادری که خودش را سزارین کرد

کمبود دختر در قاره آسیا

سازمان ملل اعلام کرد شمار نوزادان پسر در آسیا به...

مادری که خودش را سزارین کرد

ایران امروز بسیار نیرومند‌تر از گذشته‌ است، آمریکایی‌ها شکست خواهند خورد

رفسنجانی در اجلاس خبرگان رهبری: ایران امروز بسیار نیرومند‌تر از...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب