برادرکشی به انگیزه ازدواج

مادری که خودش را سزارین کرد


مردی که به انگیزه ازدواج با همسر برادرش ، با قتل برادر ، جسد او را در بیابان به آتش کشیده بود ، دستگیر شد و پرده از راز جنایت هولناک خود برداشت.
به گزارش جام جم ، چندی پیش زنی با مراجعه به پلیس آگاهی راور با ارائه دادخواستی عنوان کرد ، همسر وی به قصد عزیمت به محل کارش از خانه خارج شده و مراجعه نکرده و تلاش خانواده برای یافتن او بی نتیجه بوده است.
به دنبال این دادخواست ، تلاش برای یافتن مرد گمشده آغاز شد. بنا بر این گزارش ، هنگامی که تحقیق در این زمینه ادامه داشت ، فردی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از پیدا شدن جسد سوخته ای در کویر لوت خبر داد که با عزیمت ماموران به محل و بررسی و تحقیق مشخص شد ، جسد متعلق به مرد گمشده است.


سرنخ


با آغاز تحقیق در این زمینه پس از کشف جسد ، پلیس به برادر مقتول که به تکاپو افتاده بود ، مظنون شد لذا با احضار وی به پلیس آگاهی ، تحقیقات فنی از وی آغاز شد و متهم اعتراف کرد به منظور ازدواج با همسر برادرم ، نقشه ای طراحی و او را با همدستی همسرش خفه کردم و پس از ۴ روز با انتقال جسد به بیابان های راور و جاده بهاباد جسد را به آتش کشیدم.
به دنبال این اعترافات ، همسر مقتول نیز دستگیر شد و هر دو متهم پس از بازسازی صحنه جنایت با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.
 

مطالب مشابه

قاتل گوشبر

به گزارش جام جم آنلاین،نصف روز تلفن کشیک قتل زنگ...

مادری که خودش را سزارین کرد

زوج اغفالگر در کمین دختران جوان

زن و شوهری که در شهرستان قائمشهر با اغفال زنان...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب