برخورد با بلوتوث و پیامک غیر اخلاقی

مادری که خودش را سزارین کرد


 
images/20071113/ismaeil.jpg
 
جام جم آنلاین: فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد: این نیرو قوه قضاییه درباره چگونگی برخورد با بلوتوث و پیامک های غیر اخلاقی هماهنگ است و به شدت با خاطیان برخورد خواهد شد.
سردار سرتیپ اسماعیل احمدی مقدم در گفت و گو با خبرگزاری مهر در مورد راهکارهای مقابله با پیامک های غیر اخلاقی نیز گفت: مقابله با اینگونه پیامک ها راه فنی دارد اما نیروی انتظامی تا کنون روی این حوزه بدلیل ماهیت عمومی آن ورود نداشته الا اینکه شاکی خصوصی وجود داشته باشد.
فرمانده ناجا تاکید کرد: اگر ماموران ناجا به صورت تصادفی یا غیر تصادفی با پیامی غیر اخلاقی مواجه شوند قطعا با آن برخورد خواهند کرد.
احمدی مقدم در مورد رد گیری هوشمند پیامک های غیر اخلاقی نیز گفت: امکان این رد گیری در شرکت مخابرات وجود دارد چون به هر حال پیامک ها چه منشاء داخلی یا خارجی نقطه ارسال و دریافت آن کاملا مشخص است لذا هر کسی که این پیامک ها را ارسال می کند باید مسئولیت ارسال آن را نیز بپذیرد.
وی در مورد توقف سرویس MMS ها در کشور هم گفت: این سرویس برای پوشش نقص هایی که در آن وجود داشت، فعلا متوقف است.


بلوتوث های غیراخلاقی


احمدی مقدم در ادامه در پاسخ به سئوالی که آیا راهکاری برای مقابله با بلوتوث های غیر اخلاقی وجود دارد، گفت: نیروی انتظامی اگر متوجه مبدا انتشار این بلوتوث ها شود به طور قطع با آن برخورد می کند.
وی در پاسخ به این سئوال که آیا تا کنون دستور العملی برای کورکردن برخی مکان های عمومی جهت مقابله با انتشار بلوتوث های مستهجن به نیروی انتظامی ابلاغ شده است گفت: تا کنون چنین دستورالعملی به ما ابلاغ نشده است ضمن اینکه بنده معتقدم وارد کردن پلیس به همه حوزه ها و شئونات زندگی مردم به مصحلت نیست.
فرمانده ناجا در عین حال تاکید کرد: امکان نرم افزاری برای مقابله با این گونه بلوتوث ها وجود دارد و مشکلی در این راستا نیست.


پلیس موبایل


فرمانده ناجا همچنین مجددا تشکیل پلیس موبایل را تکذیب کرد و گفت: تشکیل پلیس موبایل در نیروی انتظامی صحت ندارد و اخبار مربوط به آن کسب محض است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

وزیر امور خارجه آمریکا: در وزارت خارجه‌ میز ایران تشکیل شده است

کاندولیزا رایس با بیان این‌که در وزارت خارجه‌ی آمریکا میز...

مادری که خودش را سزارین کرد

جالب‌ترین نظرسنجی کشور +عکس

به گزارش جهان، مرکز سروش سیما از واحدهای شرکت محصولات...

مادری که خودش را سزارین کرد

فائو: ۷/۲ میلیون ایرانی سوء تغذیه حاد دارند

فائو اعلام کرد: ایران با ۷/۲ میلیون نفر به عنوان...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب