بهترین روزنامه آنلاین و بهترین سایت اینترنتی جهان معرفی شدند

مادری که خودش را سزارین کرد


images/20060510/Guardian.jpg جام جم آنلاین: سایت های اینترنتی روزنامه‌ گاردین‌ و بی بی سی برنده جایزه وبی که مهمترین جایزه در فضای سایبر است شدند.
به نوشته سایت جورنالیزم و نیز به گزارش بی بی سی ، عنوان‌ بهترین‌ روزنامه‌ اینترنتی‌ جهان برای دومین سال پیاپی به گاردین و عنوان بهترین روزنامه آنلاین خبری جهان برای ششمین سال پیاپی به بی بی سی رسید و این سایت ها موفق شدند جایزه وبی را که به اسکار جهان اینترنت معروف است از آن خود کنند.
در دهمین‌ مراسم‌ سالانه‌ اهدای‌ جایزه‌ وبی‌ ، پایگاه‌ اینترنتی‌ گاردین ، در رقابت‌ با پایگاه‌های‌ اینترنتی‌ واشنگتن‌ پست ، وال‌ استریت‌ ژورنال‌ و ویلیج‌ وویس‌ به‌ این‌ مقام‌ دست‌ یافت‌‌.‌
جایزه‌ وبی‌ را پانصد تن‌ از اعضای‌ اکادمی‌ بین‌المللی‌ علوم‌ و هنرهای‌ دیجیتالی‌ اهدا می‌کنند‌.
‌ در ماه‌ مارس‌ ۲۰۰۴ نزدیک‌ به‌ سیزده‌ میلیون‌ تن‌ از سراسر جهان ، به‌ پایگاه‌ اینترنتی‌ گاردین‌ مراجعه‌ و بیش‌ از یکصد و سی‌ و هفت‌ میلیون‌ بار ، صفحات‌ آنلاین این روزنامه‌ را بازدید کردند‌.‌
همچنین روزنامه‌ گاردین ، به‌ عنوان‌ روزنامه‌ سال‌ ۲۰۰۶ انگلیس‌ برگزیده‌ شد‌.‌
این‌ انتخاب‌ از طرف‌ یکصد نفر از برگزیدگان‌ صنعت‌ رسانه‌ای‌ در این‌ کشور صورت‌ گرفت‌ و هیات‌ انتخاب‌ کننده ، گاردین‌ را به‌ علت‌ تغییر اندازه‌ روزنامه ، خلاقیت‌ رسانه‌ای ، ارزش‌ های‌ برگزیده‌ سردبیری ، کیفیت‌ خبررسانی‌ و انتخاب‌ تصاویر جذاب‌ ، برگزید‌.
در این دوره عنوان بهترین مجله آنلاین به نشنال جیوگرافیک رسید و رادیو NPR آمریکا عنوان بهترین سایت رادیویی را به دست آورد.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

یک زن تایلندی قهرمان خنده جهان شد

یک زن تایلندی قهرمان بلندترین ، طولانی ترین و زیباترین...

مادری که خودش را سزارین کرد

زمان افزایش نرخ بلیت مترو و اتوبوس

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران از اجرای مصوبه افزایش...

مادری که خودش را سزارین کرد

علی پروین کتاب خاطراتش را منتشر می کند

علی‌ پروین، اسطوره فوتبال ایران قصد دارد به زودی کتاب...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب