بیش از یک میلیون سیم‌کارت آذر واگذار می‌شود

مادری که خودش را سزارین کرد

معاون فنی، مهندسی شرکت ارتباطات سیار گفت:‌ اگر نتوانیم تا بهمن‌ماه تمام سیم‌کارت‌های ثبت‌نامی را واگذار کنیم، به طور طبیعی مجری پروژه‌ای هستیم که نتوانسته‌ایم به تعهداتمان طبق برنامه عمل کنیم، اما تا این لحظه اعتقادمان این است که می‌توانیم تمام سیم‌کارت‌ها را واگذار کنیم، مگر این که اتفاق غیر منتظره‌ای بیفتد.


سیدحسن رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره‌ی وضعیت توسعه‌ی شبکه‌ی تلفن همراه کشور،‌ اظهار کرد:‌ براساس روند توسعه‌ی شبکه متعهد شده‌ایم که کلیه‌ی سیم‌کارت‌های ثبت‌نامی‌ در سال ۸۴ را تا بهمن‌ماه سال جاری واگذار کنیم، جهت انجام این مهم نیز دو راه پیش رو داشتیم؛ یک روش واگذاری به تناسب اولویت‌های قرعه‌کشی شده بود که در این روش ممکن بود که توسعه‌ی شبکه به تناسب واگذاری در سطح کشور انجام نشود یا براساس انجام توسعه در سطح کشور نسبت به اعلام اولویت واگذاری اقدام شود که در این روش مشترکان از زمان واگذاری جلوتر از برنامه مطلع نمی‌شوند.


او افزود:‌ کشور ما دارای آب و هوای اقلیمی ‌متفاوتی است؛ به عنوان نمونه، در این فصل از سال در نقاط سردسیر کشور نمی‌توان به آسانی کار کرد یا بر عکس، در تابستان در نقاط جنوب کشور با مشکل مواجهیم،‌ بنابراین دلایل سرعت رشد توسعه در کشور یکنواخت نمی‌باشد‌؛ در بعضی از شهرها سرعت توسعه‌ بسیار خوب است، اما بعضی از مناطق به تناسب وضعیت آن از روند مطلوبی برخوردار نیست.


وی با اشاره به این که سعی شده واگذاری سیم‌کارت‌ها به تناسب رشد توسعه در هر شهری تنظیم شود، تصریح کرد:‌ در هر شکل، باید سیم‌کارت‌های باقی مانده در بهمن‌ماه واگذار شود،‌ لذا از ابتدا بر مبنای میزان توسعه‌ای که در کشور انجام می‌شود،‌ واگذاری را قرار دادیم که با اجرای این امر تاکنون توانسته‌ایم به تناسب تعداد سیم‌کارت‌های ثبت نام شده، هر ماه بیشتر از آنچه تکلیف داشتیم واگذار کنیم،‌ از این رو به طور متوسط هر ماه در حدود ۸۰۰ هزار سیم‌کارت واگذار شده است.


رضوی با اشاره به این که یک هزار و ۱۶ شهر تحت پوشش شبکه‌ی تلفن همراه در کشور قرار دارد، ‌گفت:‌ به تناسب ثبت‌نام انجام شده، در این یک هزار و ۱۶ شهر، تا پایان آبان واگذاری ۸۰۱ شهر به پایان رسیده و کار واگذاری ۲۵۱ شهر باقی مانده و به طور کل در ۱۰ استان تعداد سیم‌کارت‌های باقی مانده به صفر رسیده است.


او افزود:‌ در آذرماه نیز واگذاری سیم‌کارت ۷۸ شهر به پایان می‌رسد و تعداد سیم‌کارت باقی مانده در بیش از هفت استان نیز به صفر خواهد رسید و‌ درمجموع، در آذرماه بیش از یک میلیون سیم‌کارت واگذار خواهد شد.


معاون فنی، مهندسی شرکت ارتباطات سیار خاطرنشان کرد:‌ بر همین مبنا اولویت‌های زمان بندی شده نیز سر موعد واگذار شده است و از این ماه نیز واگذاری پیش از موعد الویت‌ها در تهران آغاز می‌شود، که طبق برنامه قرار است این ماه ۲۷ الویت در این شهر واگذار شود که شامل بخشی از الویت‌های دی و بهمن است.


بر این اساس، تا پایان آذرماه، کار واگذاری ۵۶ اولویت به پایان می‌رسد و ۳۷ اولویت باقی می‌ماند که باید در دو ماه آینده تمام ‌آن‌ها واگذار شوند. همچنین واگذاری الویت‌های پیش از موعد بر مبنای توسعه‌ی شبکه برای آذرماه در تهران بوده است.


او افزود:‌ اگر بتوانیم توسعه را طوری انجام دهیم که امکان واگذاری نیمی‌ از اولویت‌های باقی مانده در دی و نیمی ‌دیگر را در بهمن داشته باشیم،‌ به طور قطع این کار را انجام خواهیم داد، اما اگر این امر امکان‌پذیر نشد به تناسب توسعه، اولویت‌هایی که امکان واگذاری آن را داریم،‌ ارایه‌ خواهیم کرد که بدترین شکل آن واگذاری ۱۰ اولویت است؛ درنتیجه، در بهمن‌ماه به هر شکلی که شده، باید تعداد اولویت‌های باقی مانده واگذار شوند.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

آمانو: ایران به تعهدات خود طبق برجام عمل کرده است

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از جام جم...

مادری که خودش را سزارین کرد

موزه سکس، اسباب شرمندگی انگلیسی‌ها…

با افتتاح یک نمایشگاه متفاوت، اوج اخلاق! احترام به خانواده!...

مادری که خودش را سزارین کرد

نفیسه روشن: چه فحش ‌ها که نثار مادر و شوهرم نکردند!+تصاویر

خانواده ‌های ایرانی عزیزانشان را به بیرون از مرز می‌‌فرستند...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان