تأکید مجلسی ‌ها به از سرگیری فعالیت‌‌ها در چارچوب NPT

مادری که خودش را سزارین کرد

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از جام جم آنلاین برگرفته از فارس،‌ تذکرات کتبی نمایندگان و مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (۲۰ اردیبهشت ۹۵) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

سیدحسین دهدشتی نماینده مردم آبادان در تذکری به وزیر دفاع عنوان کرد: علت عدم اجرای سند راهبردی خدمت رسانی به رزمندگان علی‌رغم گذشت بیش از ۱۰ ماه از ابلاغ آن چیست؟

تعداد ۱۰۳ نفر از نمایندگان در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار تعیین ضرب‌الاجل تجدیدنظر در اقدامات داوطلبانه و از سرگیری کلیه فعالیت‌‌ها در چارچوب NPT بر بنیاد قانون اقدام متقابل و متناسب دولت در اجرای برجام در صورت عدم استرداد دارایی‌‌های سرقت شده ایران و ادامه شیطنت‌‌ها و تهدیدها، کارشکنی و عدم پایبندی به آمریکا و رفع تحریم‌‌ها و ایجاد فضای روانی مسموم در اجرای برجام شدند.

علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در تذکری به وزیر امور خارجه خواستار طرح شکایت علیه دولت‌‌های ترکیه، عربستان و قطر به دلیل در اختیار قرار دادن سلاح شیمیایی به داعش شد.

نادر قاضی‌پور و محمد دهقان نمایندگان ارومیه و چناران در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار صدور دستور برای اجرای قوانین مصوب مجلس شدند.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۹ May 2016 | 5:57 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

سناتور “کاتن” فرق نوشابه با آب سنگین را نمی‌داند

سناتور “کاتن” فرق نوشابه با آب سنگین را نمی‌داند جهان > آمریکا...

مادری که خودش را سزارین کرد

رکود به بازار ساعت هم رسید

ایران با حدود ۸۰ میلیون نفر جمعیت هجدهمین بازار مصرفی...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب