تایگر هندی، ابرقهرمان تازه سینما

مادری که خودش را سزارین کرد

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم آنلاین ، به این ترتیب، تایگر شروف تازه وارد در سال ۲۰۱۶ دو فیلم سینمایی روی پرده سینماهای کشور خود خواهد داشت.

«یک جات پرنده» مثل مجموعه فیلم اکشن «کریش» هریتیک روشن، حال و هوایی ابرقهرمانانه و کمیک استریپی دارد و تایگر شروف در آن، در قالب یک ابرقهرمان ظاهر می‌ شود.

کاراکتر او که در کنار مادرش زندگی می‌ کند، مجبور به مقابله با مرد نیرومندی می‌ شود که قصد نابودی شهر محل زندگی این ابرقهرمان را دارد.

آمریتا سینگ بازیگر مطرح دهه هشتاد میلادی، نقش مادر تایگر را در فیلم دارد. ناتان جونز قهرمان جهانی کشتی که اهل استرالیا است، کاراکتر منفی داستان است.

او و تایگر شروف (که در رشته هنرهای رزمی تخصص دارد) برای صحنه ‌های اکشن و مبارزه فیلم، حاضر به به کار گیری بدل کار و جلوه ‌های ویژه نشدند.

رمو دسوزا «یک جات پرنده» را براساس فیلم نامه ای از خودش کارگردانی کرده است. فیلم در اولین روزهای فصل پائیز به روی پرده سینماهای هند می‌ رود.

تایگر شروف ۲۶ ساله، هفته قبل درام اکشن و پلیسی «باقی/ شورشی» را به روی پرده سینماها فرستاد. این فیلم در هفته اول نمایش، با فروش بالای خود تبدیل به کاری پرفروش شد.

بعد از «هیروپانتی/ قهرمان بازی» که سال ۲۰۱۵ با موفقیت اکران عمومی شد، این فیلم دومین کار سینمایی این بازیگر به حساب می‌ آید.

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۱ May 2016 | 8:04 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

فهرست برترین‌‌های اسکار سال ۲۰۱۶

برترین‌‌های اسکار سال ۲۰۱۶ در سالن «کداک تیاتر» هالیوود معرفی...

مادری که خودش را سزارین کرد

یک بسکتبالیست به جنگ مختار می​رود+عکس

حامد حدادی بازیکن ملی پوش بسکتبال هفته آینده در سریال...

نیوشا ضیغمی: هیچ صفحه ای در فیس بوک ندارم

این روزها ساخت صفحات تقلبی برای چهره های مطرح در...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب