تجاوز به چپ مینی‌بوس بنز ۳ کشته و ۶ مجروح بر جا گذاشت

مادری که خودش را سزارین کرد

سرهنگ داوود قاسمیان در بیان کرد‌وگو با خبرنگارمهر بیان کرد: حوالی ساعت ۲۱ پنجشنبه در کیلومتر ۵ محور سقز – بوکان استان کردستان یک دستگاه مینی‌بوس بنز به دلیل تجاوز به چپ با کامیون ایسوزو و کشنده هوو برخورد کرد که در این حادثه ۳ تن کشته و ۶ تن مجروح شدند.

به گفته وی تمامی کشته‌‌ها و مجروحان این حادثه سرنشینان مینی‌بوس بودند.

جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا افزود: در حادثه دیگری حوالی ساعت ۲۰:۳۰ پنجشنبه در کیلومتر ۳۵ محور الیگودرز – داران استان اصفهان یک دستگاه پراید به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه واژگون شد که در این حادثه یک تن کشته و ۵ تن مجروح شدند.

وی از تجاوز به چپ سواری پراید و برخورد آن با کامیون بنز در کیلومتر ۴۵ محور تبریز – آزادشهر استان آذربایجان شرقی خـبـر داد و بیان کرد: در این حادثه که حوالی ساعت ۱۶:۳۰ پنجشنبه رخ داد، ۵ تن مجروح شدند.

جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا با اشاره به این که تعداد قابل توجهی از حوادث رانندگی ناشی از تجاوز به چپ خودروها از محور راه است تأکید کرد: شاید یک تجاوز به چپ از دید رانندگان خطرساز نباشد اما این تخلف عامل بسیاری از مرگ‌‌های جاده‌ای است.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۳ May 2016 | 3:02 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

یکی از قوی ترین مردان به اتهام سرقت از دختران دستگیر شد

یکی از قوی ترین مردان ایران به اتهام سرقت و...

مادری که خودش را سزارین کرد

یک مرد آمریکایى به اتهام سوزاندن” انجیل” دستگیر شد

– پلیس آمریکا مردى را به جرم هتک حرمت کتاب...

مادری که خودش را سزارین کرد

تصادف ۱۷ خودرو در اتوبان آزادگان

 سخنگوی اورژانس کشور از تصادف ۱۷ خودرو در اتوبان آزادگان...