تشکر نمایندگان مجلس از رهبر معظم انقلاب؛ خود را تابع ولایت می‌‌دانیم

مادری که خودش را سزارین کرد

تشکر نمایندگان مجلس از رهبر معظم انقلاب؛ خود را تابع ولایت می‌‌دانیم

ایران > قوای سه‌گانه – همشهری آنلانی:
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از رهبر معظم انقلاب به این دلیل که سالیانه نمایندگان را به حضور می‌‌پذیرند تشکر و تأکید کردند که طبق اعتقاد قلبی و مبتنی بر قانون، خود را تابع نایب امام زمان ( عج) می‌‌دانند.

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از ایرنا، غلامرضا کاتب در جلسه علنی سه ‌شنبه (۱۸ خراداد)  مجلس شورای اسلامی، بیانیه نمایندگان مجلس خطاب به رهبر انقلاب را قرائت نمود.

در این بیانیه آمده است:‌

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای.

از اینکه حضرتعالی به نمایندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی، رهنمودهای گران سنگ و ارزشمندی ارائه فرمودید، سپاسگزاریم. مطالب منسجم و متقن حضرتعالی، تذکرات اخلاقی به نمایندگان و تأکید به جایگاه مجلس و حفظ و اقتدار نقش نظارتی مجلس شورای اسلامی موجب تلاش حداکثری نمایندگان برای حفظ موقعیت و منزلت این نهاد مقدس خواهد شد.

انشاء‌الله مجلس دهم با عزم و روحیه انقلابی و با اولویت دادن به قانون برنامه ششم توسعه و توجه عملیاتی به موضوع اقتصاد مقاومتی به عنوان مهم‌ترین مطالبات نظام، اهتمام لازم را انجام خواهد داد.

از دیگر اولویت‌‌های نمایندگان روان سازی قوانین مرتبط با اشتغال پایدار برای جوانان ایران اسلامی خواهد بود. رویکرد ویژه به مسائل فرهنگی معظم له به عنوان اصلی‌ترین زیرساخت موضوعات اجتماعی و اقتصادی موجب می‌‌شود نمایندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی با دقت و صیانت بیش‌تر مسائل فرهنگی کشور را پیگیری کنند.

‌ همچنین مواضع قاطع، مستحکم و ایستادگی در قبال زورگویان استکبار جهانی به سردمداری آمریکا نیز خواهند داشت.

در خاتمه ضمن سپاس و تشکر از اینکه سالیانه ما را به حضور می‌‌پذیرید اعلام می‌ داریم براساس اعتقاد قلبی به نظام ولایی و مبتنی بر قانون بنیادی مسئولیت‌‌های مجلس شورای اسلامی را شئون ولایت دانسته و خود را تابع نائب امام زمان (عج) می‌‌دانیم.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

پسر بچه ۱۳ساله در انگلیس، پدر شد!

نگرانی از افزایش بارداری نوجوانان انگلیسی پسر بچه ۱۳ساله در...

مادری که خودش را سزارین کرد

لاریجانی: گزارش البرادعی نشان داد که ایران در چارچوب حقوق بین‌المللی‌اش حرکت می‌کند

لاریجانی اظهار داشت: هم‌چنان که در گزارش مدیر کل آژانس...

مادری که خودش را سزارین کرد

رییس شورای شهر اعدام می شود!

تعدادی از اعضای شورای شهر یکی از مراکز استان ها...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب