تغییر فرمانداران یا استانداران ربطی به انتخابات ندارد

مادری که خودش را سزارین کرد

تغییر فرمانداران یا استانداران ربطی به انتخابات ندارد

ایران > سیاست داخلی – همشهری آنلاین:
مدیر کل سیاسی وزارت کشور با اشاره به اینکه مثل همیشه تغییراتی در سطح فرمانداران انجام می‌ شود گفت: این تغییرات ربطی به انتخابات ندارد.

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از ایسنا، محمد امین رضازاده با بیان اینکه فرمانداران در انتخابات خیلی خوب عمل کردند بیان کرد:‌ برای اولین بار نتایج تمام حوزه‌‌های انتخابیه توسط شورای نگهبان تایید شد و همین تایید دلیل عملکرد خوب بخشداران، فرمانداران، استانداران و همه دست اندرکاران اجرایی انتخاب بود.

وی در ادامه افزود:‌ با وجود این در ادامه شاهد تغییرات و جابجایی‌‌های طبیعی در سطح فرمانداران خواهیم بود. برخی فرمانداران بازنشسته می‌‌شوند و برخی فرمانداران هم از شهری به شهر دیگر جابجا می‌‌شوند. ممکن است بعضی از فرمانداران هم نقض یا ضعفی داشته باشند. که باید این ضعف برطرف شود به هر حال سیاست وزارت کشور این است که تغییرات در حد طبیعت باشد. این تغییرات ربطی به انتخابات ندارد، زیرا همه فرمانداران در زمینه انتخابات نمره قبولی گرفتند.

رضا زاده همچنین با بیان اینکه در سطح استانداران هم ممکن است تغییراتی انجام شود خاطر نشان کرد: وزارت کشور اعلام کرده است که در این سطح تغییراتی ندارد اما مشاهده کردیم که استاندار خوزستان به درخواست خود تغییر کرد. با وجود این تغییرات غیر طبیعی نخواهیم داشت.

مدیر کل سیاسی وزارت کشور در توضیح دلیل تصیمم استاندار خوزستان بیان کرد: آقای مقتدایی تقاضای بازنشستگی داشته و طی نامه‌‌های تقاضای کناره گیری کرده بودند که تقاضای وی دیروز پذیرفته شد.

وی درپایان تأکید کرد: عزل و نصب‌‌ها در وزارت کشور در شرایط عادی و پس از بررسی کامل انجام می‌‌شود. آن‌چه برای دولت مهم است این است که در جامعه آرامش برقرار شده و اختلافات احتمالی مسولان بین مردم کشانده نشود.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

کشف ۲گلوله خمپاره در تهران

روز گذشته در ۲نقطه از تهران ۲گلوله خمپاره کشف و...

مادری که خودش را سزارین کرد

بازتاب پیام رهبر انقلاب در رسانه‌‌های بین‌المللی

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی به مناسبت آغاز سال...

ایران و توتال سند محرمانگی قرار داد نفتی امضا کردند

ایران و شرکت نفتی توتال سند محرمانگی قرارداد سرمایه گذاری...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب