تولید مخدر «شیشه» در لابراتوار پنهانی

مادری که خودش را سزارین کرد
images/20060517/ee.jpg
 
رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ روز گذشته در حاشیه برگزاری نمایشگاه کشفیات ، از دستگیری عاملان تاسیس یک لابراتوار برای تهیه موادمخدر از نوع شیشه در تهران خبر داد.
سردار علیپور با اشاره به این موضوع به خبرنگار ما گفت : با اجرای چندین طرح برای افزایش امنیت اجتماعی ، اطلاع پیدا کردیم شخصی با معرفی خود تحت عنوان پزشک ، پس از تهیه ابزار آزمایشگاهی و مواد شیمیایی ، محل سکونتش را به لابراتوار تبدیل کرده و با اجیر کردن تعدادی از عناصر تهیه و توزیع موادمخدر، اقدام به تولید موادمخدر از نوع شیشه می کند.
رئیس پلیس امنیت افزود: پس از گزارش این موضوع و کنترل غیرمحسوس ، سرانجام ساعت یک بامداد روز گذشته در حالی که محل تحت کنترل ماموران قرار داشت ، با صدور مجوز قضایی ، ماموران وارد محل شدند و چند نفر از همدستان پزشک قلابی را دستگیر کردند و در بازرسی از این واحد مسکونی ، مواد خام شیمیایی برای تهیه شیشه ، لوازم آزمایشگاهی و ابزار توزین کشف و ضبط شد.
سردار علیپور تصریح کرد: مواد کشف شده کاملا مصنوعی است و استفاده از آن در بلندمدت می تواند موجب مرگ افراد معتاد شود. در تعقیب متهم رئیس پلیس امنیت تاکید کرد: به رغم دستگیری همدستان این پزشک قلابی ، وی همچنان متواری است و جستجوی گسترده پلیس برای دستگیری این فرد ادامه دارد.

دستگیری ۳۰نفر از اوباش
رئیس پلیس امنیت در ادامه افزود: با توجه به استمرار اجرای طرح مبارزه با اراذل و اوباش ، طرح عملیاتی «مالک اشتر» در جنوب غرب تهران به اجرا درآمد و ۳۰نفر از افراد شرور که از مردم سلب آسایش و آرامش کرده بودند، در محدوده خیابان های آزادی ، آیت الله سعیدی ، نواب و قزوین دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
وی همچنین با اخطار به صاحبان برخی از اماکن عنوان کرد: ماموران پلیس برخی از محلهایی را که تبدیل به پاتوق اراذل و اوباش شده بود، شناسایی کردند و ۴۱واحد صنفی از سوی پلیس اخطاریه پلمب گرفتند.

انهدام ۶خانه فساد
رئیس پلیس امنیت در ادامه با اشاره به انهدام ۶خانه فساد گفت : با متلاشی شدن این مراکز فساد ۱۷نفر دستگیر شدند و ۱۳هزار قوطی و شیشه مشروبات الکلی ، ۱۷هزار سی دی مستهجن و ۳۴۰۰دستگاه رسیور و دیش ماهواره کشف و ضبط شد.
سردار علیپور تاکید کرد: مبارزه با عاملان فساد با قاطعیت ادامه دارد و این افراد پس از جمع آوری دلایل و مدارک ، تحویل مراجع قضایی خواهند شد.

کشف ۸۰۰کیلو مواد مخدر در یک ماه
بنابراین گزارش ، در ادامه این نمایشگاه ، سرهنگ کشفی ، رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر نیز به خبرنگار جام جم گفت : یکی از اهداف مهم در اداره مبارزه با مواد مخدر، کنترل مناطق آلوده و دستگیری عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر و جمع آوری معتادان معروف به تابلوست.
رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در ادامه تصریح کرد: از ابتدای اردیبهشت تاکنون بیش از ۸۰۰کیلو انواع مواد مخدر در تهران کشف شد و بیش از ۵هزار توزیع کننده مواد مخدر و افراد معتاد که از مردم سلب آسایش کرده بودند، دستگیر شدند.
سرهنگ کشفی با هشدار به مصرف مخدرهای شیمیایی افزود: به دلیل بالا بودن قیمت مواد روانگردان ، بسیاری از این مواد با ناخالصی های فراوان ترکیب می شود که عوارض ناشی از مصرف آن بسیار خطرناک است ؛ به طوری که در برخی اوقات منجر به مرگ مصرف کنندگان می شود.
کشفی تاکید کرد: طرح مبارزه با مواد مخدر با قدرت و قاطعیت در تهران بزرگ ادامه خواهد یافت و با توجه به اجرای طرحهای مختلف ، ماموران اداره مبارزه با مواد مخدر به صورت مستمر نقاط مختلف را تحت کنترل قرار داده اند و با مشاهده افرادی که در زمینه خرید و فروش مواد مخدر فعالیت می کنند، آنها را بلافاصله دستگیر کرده و تحویل محاکم قضایی خواهند داد.

 

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

اعضای باند کلاهبرداری به بهانه استخدام زنان جوان را اغفال می کردند

اعضای باندی که با وعده استخدام مهماندار ، از زنان...

مادری که خودش را سزارین کرد

محاکمه پسر ۱۷ ساله به خاطر تجاوزبه ۹ نوجوان

پسرى ۱۷ ساله، همسن و سال هاى خود را در شمال...

مادری که خودش را سزارین کرد

دختر ۱۵ساله طعمه شیادهای حرفه ای

    :با تحقیق بازپرس جنایی تهران در خصوص یک...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان