تیم دانشجویان ایران،درمسابقات بین‌المللی طراحی مهندسی محیط زیست‌اول شد

مادری که خودش را سزارین کرد

تیم دانشجویان ایران شامل گروهی از دانشجویان دانشکده مهندسی دانشگاه شیراز،مقام اول مسابقات بین‌المللی طراحی مهندسی محیط زیست ‪ EDC‬را در کشور امارات متحده عربی کسب کرد.سرپرست تیم اعزامی ایران چهارشنبه شب در بازگشت از این مسابقات در گفت وگو با ایرنا در شیراز افزود:این دوره از مسابقات برای چهارمین بار برگزار شد که تیم اعزامی از ایران برای دومین بار در آن شرکت کرد.


دکتر شهاب‌الدین آیت‌اللهی افزود:دراین دوره از مسابقات دوازده کشور شرکت داشتند که دانشجویان ایرانی در دو بخش ضخامت لایه نفتی بر روی آب دریا و پاکسازی آب‌های آلوده به نیترات موفق به کسب مقام نخست شدند.


وی اظهار داشت:کشورهای امارات متحده عربی ،لبنان،مالزی،سنگاپور،ژاپن ، چین ،هند،اندونزی ،آلمان ،ایران ، فلسطین و آمریکا با دو تیم در این دوره از مسابقات شرکت داشتند.


دانشیار بخش مهندسی دانشگاه شیراز با اشاره به مقام قبلی ایران در این مسابقات گفت: دانشجویان ایرانی در مسابقات قبلی در سال ‪ ۲۰۰۴‬مقام دوم را به خود اختصاص داده بودند.


آیت اللهی افزود:پیمان کشاورز،مهدی اسکورچی،مهدی پرنیان،مهدی ظرافت، معین نبی پور،جواد عارفی ،حمید موذن جهرمی و هادی نمازی راد اعضای تیم ایران در این مسابقات را تشکیل می‌دادند.


این مسابقات توسط دانشگاه امارات متحده عربی با همکاری دانشگاه ارگان استیت آمریکا از ‪ ۹‬تا ‪ ۱۳‬اردیبهشت ماه در العین امارات برگزار شد.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

بزرگترین توپ پلاستیکی جهان ساخته شد

    جام‌جم آنلاین: یک مرد امریکایی بزرگترین توپ پلاستیکی...

مادری که خودش را سزارین کرد

«به‌خاطر خواهرم» همراه با شبنم قلی خانی

به‌کارگردانی «حجت‌الله سیفی»؛     «به‌خاطر خواهرم» در جاده شمال کلید خورد                ...

مادری که خودش را سزارین کرد

عضو حقوقدان شورای نگهبان: خوب بودن کاندیدا برای انتخاب کافی نیست

سیاست > احزاب و شخصیت‌ها – تسنیم نوشت: عضو حقوقدان شورای نگهبان...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب