جزییات اسید پاشی مرگبار در محله ۱۳ آبان

مادری که خودش را سزارین کرد

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم آنلاین ، ساعت ۰۳:۴۳ بامداد دهم خرداد ماه با تماس شهروندان در خصوص اسیدپاشی در منزل مسکونی، ماموران سریعا در آدرس خیابان ۱۳ آبان،‌ خیابان عربی، حاضر شدند.

مالک ساختمان مسکونی به ماموران بیان کرد: دقایقی پیش سر و صدایی زیادی از طبقه سوم خانه به گوش رسید و بعد از اینکه همسایه‌‌ها بیرون آمدند،‌ سمیرا (ساکن طبقه سوم) را دیدند که بهمراه فرزندش در حال فرار بود.

وی افزود: سپس همسر سمیرا که به شدت از ناحیه سر و صورت دچار سوختگی با اسید شده بود، به خارج از خانه آمد و فریاد کمک سرداد.

قربانی اسیدپاشی که هادی ۳۳ ساله از شهروندان افغان بود، به مرکز درمانی مطهری منتقل شد ولی پس از ۵ روز دست و پنچه نرم کردن با مرگ،‌ جان باخت.

با مرگ متهم پرونده در اختیار کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت تا اینکه سمیرا در بامداد ۱۷ خرداد ماه دستگیر و پس از انتقال به مقر به جرم خود اعتراف کرد و بیان کرد: شوهرم را به خاطر مشکلات خانوادگی کشتم.

گفتنی است، پرونده زن جنایتکار هم اکنون در اختیار مقامات قضایی قرار دارد و در حال بررسی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۲ June 2016 | 12:00 am منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

مرگ دلخراش کودک یکساله با پنکه سقفی

مرد روستایی ، وقتی نوه یک ساله اش را با...

درخواست مرگ برای عامل اسید پاشی‌

با صدور قرار مجرمیت برای جوانی که متهم است با...

مادری که خودش را سزارین کرد

حکم مرگ دختر جوان از سوی خانواده‌اش اجرا شد

دو تن از اعضای خانواده‌ای که خواهرشان را با وارد...