جشنواره «ایران جوان» نیمه اول خرداد ماه افتتاح می‌ شود

مادری که خودش را سزارین کرد

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از خبرگزاری مهر، محسن طلایی ماهانی در خصوص اهداف این جشنواره بیان کرد: جشنواره ایران جوان با هدف افزایش مشارکت و نشاط اجتماعی برای جوانان برنامه ریزی شده است.

وی  افزود: این جشنواره شامل بخش ‌های متنوعی مانند نمایشگاه کالای جوان، جشنواره چندرسانه ای جوانان، جشنواره هنر و چندین بخش دیگر است و جوانان می‌ توانند با توجه به علاقمندی و توانایی ‌های خود در هر یک از این حوزه ‌ها شرکت کنند.

مدیرکل طرح ‌های ملی جوانان بیان کرد: همه بخش ‌های این جشنواره برای جوانان برنامه ریزی شده است و تلاش شده از ظرفیت ‌های جوانان، نوآوری و سلایق آن‌ها نیز در برگزاری جشنواره استفاده شود.

وی با ابراز امیدواری از این که جشنواره ایران جوان بتواند مقدمه ای برای افزایش مشارکت اجتماعی جوانان و بالا رفتن روحیه نشاط در بین آن‌ها باشد، افزود: در این جشنواره تلاش شده است زمینه ‌های لازم برای فعالیت و مشارکت هر چه بیش‌تر جوانان در جامعه فراهم شود، چرا که وظیفه دستگاه ‌ها ایجاد زمینه ‌های لازم برای مشارکت جوانان است و بقیه راه بر عهده خود آن‌ها است. امیدواریم این جشنواره بستری برای نشاط، مشارکت و ایجاد ایده ‌های جدید برای جوانان باشد.

طلایی ماهانی در خصوص نحوه ثبت نام در جشنواره عنوان کرد: فراخوان ثبت نام برای هر یک از بخش ‌های جشنواره متعاقباً اعلام خواهد شد.

مطلب بالا در حوزه خانواده و زناشویی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۱ May 2016 | 3:49 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

راز جالب آقایان که زنان از آن بی خبرند

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم...

مادری که خودش را سزارین کرد

علائم و نشانه ‌های کمبود تستوسترون

سلامت جنسی ، علائم و نشانه ‌های کمبود تستوسترون ،...

آنان که حیثیت مرگ را به بازی گرفته‌اند…

خبرگزاری مهر، گروه جامعه ـ سیامک صدیقی: «ویلچر» که به انتهای...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب