حجت‌الاسلام قرائتی از انداختن شال سیاه به گردن سگ در روز عاشورا خبر داد

مادری که خودش را سزارین کرد

– حجت‌الاسلام محسن قرائتی در گفت‌وگو با شبکه خبر در مورد حوادث اخیر عاشورا گفت: در سوره احزاب آیه ۶۰ در مورد منافقین و مرجفون، کسانی که در شهر و جامعه ایجاد شایعه و فتنه می‌کنند، آمده است این افراد در جامعه زلزله روانی ایجاد می‌کنند و امروز ابزار آنها اینترنت و شب‌نامه و سایر روش‌های پخش شایعه است.

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام قرائتی گفت: طبق آیه قرآن این افراد باید به روش فرهنگی و ظریف شناسایی و دستگیر شده و به سخت‌ترین روش مجازات شوند.

وی افزود: فردا ملت ایران با راهپیمایی عظیم در انزجار از حرمت‌شکنی عده‌ای در روز عاشورا همانند سیلی ته‌سیگارهای کف خیابان‌ها را با خود می‌برند.

حجت‌الاسلام قرائتی افزود: جمعیت ۷۰ میلیونی ایران همه وزارت اطلاعات شوند و هرکس اطلاعی از فتنه‌گران دارد باید ارائه کند و اینها بعد از دستگیری به سخت‌ترین شرایط مجازات شوند.

وی افزود: در اسلام اگر کسی به روی فردی چاقو بکشد و نزند، جرمش سنگین‌تر از کسی است که چاقو زده است، زیرا ایجاد رعب و وحشت کرده است. 

وی افزود: همچنین آیه قرآن در مورد ادفع بالتی هی احسن و یدرئون بالحسنه السیئه ناظر بر این است که به بهترین روش آنها را باید کنار بزنیم، اما اگر به جایی رسید که کار فتنه‌گران امنیت عمومی را در خطر انداخت، باید سخت‌ترین مجازات‌ها در انتظار آنها باشد.

نماینده ولی فقیه در نهضت سوادآموزی افزود: من نمی‌دانم قوه قضاییه چه مصلحتی می‌اندیشد که هنوز از خود حلم و بردباری نشان می‌دهد و نگران هستم که اگر بیش از این از خود بردباری نشان دهد، مردم دست به کار شوند. 

حجت‌الاسلام قرائتی تأکید کرد: برخی از فتنه‌گران روز عاشورا مسلمان نیستند، زیرا شال سیاه به گردن سگ می‌اندازند.

حجت‌الاسلام قرائتی افزود: حتی پیروان سایر ادیان مانند مسیحی‌ها و یهودی‌ها نیز در کشور ما به اسلام احترام می‌گذارند و حتی افراد بی‌دین و تارک‌الصلاه هم احترام می‌گذارند، اما این افراد فتنه‌گر احترام اسلام را نگه نداشتند.

وی افزود: اینکه در ظهر عاشورا به نمازگزاران حمله می‌کنند و پیشانی آنها را می‌شکافند، مانند نماز ظهر عاشورای امام حسین (ع)‌ بود که مورد هجوم دشمن قرار گرفت. 
 

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

مجوزاستخدام ‪ ۵۰۰‬عضو هیات علمی برای دانشگاههای آزاد منطقه شش صادر شد

رییس منطقه شش دانشگاه آزاد اسلامی کشوراز صدور مجوز استخدام...

مادری که خودش را سزارین کرد

رایس: برنامه هسته‌ای حق ایران است،اما..

“کاندولیزا رایس” وزیر امور خارجه آمریکا روز جمعه اعلام کرد:...

مادری که خودش را سزارین کرد

استاد ایرانی دانشگاه «کلمبیا» موفق به ابداع روش جدید آنژیوپلاستی با خونریزی کمتر شد

دکتر رکسانا مهران، رییس ایرانی مرکز هماهنگی و تحلیل اطلاعات...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان