حذف نفر اول رنکینگ جهان توسط علی پاکدامن

مادری که خودش را سزارین کرد

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از خبرنگار مهر، در ادامه مسابقات شمشیربازی جهانی جایزه بزرگ اسپانیا که از روز گذشته با حضور ۱۳۸ بازیکن در مادرید آغاز شد، علی پاکدامن امروز شنبه و پس از صعود از جدول ۶۴ نفره، برای راهیابی به جمع ۱۶ بازیکن برتر این رقابت ‌ها مقابل شمشیرباز روسیه که رده نخست رنکینگ جهانی را در اختیار دارد با نتیجه ۱۵ بر ۱۴ پیروز شد و به مرحله یک هشتم صعود کرد.

پیروزی چشمگیر پاکدامن مقابل این حریف قدرتمند روسی وراهیابی وی به جدول ۱۶ نفره مسابقات شمشیربازی جهانی جایزه بزرگ اسپانیا در حالی انجام شد که پیش از وی عابدینی هم موفق به رهیابی به این مرحله شده بود. مجتبی عابدینی با شکست ۱۵ بر ۴ نماینده فرانسه که قهرمانی اروپا را در اختیار دارد به جدول ۱۶ نفره راه یافت.

مجتبی عابدینی وعلی پاکدامن در جدول ۱۶ نفره مسابقات شمشیربازی جایزه بزرگ اسپانیا به مصاف رقبای خود می‌ روند. در این مرحله عابدینی با نماینده کره جنوبی دیدار می‌ کند و پاکدامن به مصاف حریفی از ایتالیا خواهد رفت.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۴ May 2016 | 4:36 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

فنایی: علی دایی هم با تاکسی کار می کرد

آخرین نیوز: «در اوج دوران جوانی که به استخدام شهرداری...

مادری که خودش را سزارین کرد

مشکلات مالی همچنان گریبان‌گیر قوهای سپید

پایان رأفت مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در گفتگو با...

مادری که خودش را سزارین کرد

برکناری دونگا از تیم ملی برزیل/ جانشین مشخص شد

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از خبرگزاری مهر،...