حراج اینترنتی گوشی همراه دختر بوش با همه شماره های داخلش

مادری که خودش را سزارین کرد


images/20061208/Fb.jpg جام جم آنلاین : گوشی همراه دختر جرج دبلیو بوش رئیس جمهوری آمریکا که چندی پیش از او در آرژانتین ربوده شده بود به مدت یک روز در یک سایت اینترنتی به حراج گذاشته شد اما به دلایل امنیتی از روی سایت برداشته شد.
بر اساس این گزارش ، سایت اینترنتی Mercado Libre که معادل سایت حراج اینترنتی eBay در آرژانتین است از کاربران خواست بود برای خرید این گوشی تلفن همراه استثنایی که شماره تلفن افراد بسیار مشهور دنیا در آن است عجله کنند.
به نوشته پایگاه اینترنتی آنانوا ، قیمت پایه این حراج ۱۶۰ پوند انگلیس تعیین شده بود.
در آگهی مخصوصی که برای خرید این گوشی همراه از طریق اینترنت منتشر شده آمده است که در گوشی همراه باربارا بوش شماره تلفن شخصی پدرش جرج بوش و شماره های مستقیم او در کاخ سفید وجود دارد و علاوه بر این شماره تلفن هایی از خوانندگان مشهور آمریکا و جهان چون مایکل جکسون ، مدونا و یا شخصیت های دیگری چون پاریس هیلتون و اوزی اوسبورن نیز در این گوشی همراه محفوظ است.
در این آگهی همچنین آمده بود که شماره تلفن های اف.بی آی ، پنتاگون ، سازمان سیا و برخی از شخصیت های بسیار نزدیک بوش نیز در این گوشی همراه است که البته پس از یک روز انعکاس در اینترنت و احتمالا به دلیل جلوگیری از انتشار این شماره های سری این آگهی از روی سایت حذف شد.
تقریبا بیست روز پیش گوشی همراه باربارا بوش یکی از دختران دو قلوی بوش، رئیس جمهور آمریکا به همراه کیف پولش در رستورانی در بوئنس آیرس آرژانتین به سرقت رفت.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

هکر رژیم صهیونیستی دستگیر شد

توسط پلیس کانادا، هکر رژیم صهیونیستی دستگیر شد جام جم...

فراخوان ۲ روزه ارسال طرح با موضوع “انتخاب اصلح و مجلس کارآمد”

[ad_1] به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، علیرضا ابوالفضلی رئیس...

مادری که خودش را سزارین کرد

وبا و مالاریا سلامت ۳۵۰ هزار نفر را در مناطق طوفان زده تهدید می‌کند

وبا و مالاریا سلامت ۳۵۰ هزار نفر را در مناطق...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب