حکم مرگ دختر جوان از سوی خانواده‌اش اجرا شد

مادری که خودش را سزارین کرد

دو تن از اعضای خانواده‌ای که خواهرشان را با وارد کردن ضربات چاقو در باجه تلفن به قتل رسانده بودند، با شناسایی از سوی شاهدان حاضر در محل شناسایی و دستگیر شدند؛ متهمان در بازجویی‌ها، انگیزه قتل را فساد اخلاقی مقتوله عنوان کردند.


به گزارش خبرنگار «حوادث» ایسنا، در پی وقوع یک فقره چاقوکشی داخل باجه تلفن میدان امام (ره) دهگلان شهرستان قروه، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۴ این شهرستان به موقعیت مورد نظر اعزام شدند.


با حضور پلیس در محل وقوع درگیری و اظهارات شاهدان حاضر در محل در جریان تحقیقات مشخص شد: مردی ۲۵ ساله در حالی که یک تیغه کارد آشپزخانه در دست داشته به زنی حدودا ۲۰ تا ۲۳ ساله حمله کرده و با ضربات چاقو به قصد کشتن، وی را مجروح کرده و سپس متواری شده است.


بدین ترتیب با به دست آمدن اطلاعات اولیه، تحقیقات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری ضارب آغاز شد.


در این میان بررسی‌ها در خصوص هویت این زن نشان داد: وی «ج ــ ع» نام دارد و این در حالی بود که ضارب نیز به هویت «ع ــ ع» شناسایی و مشخص شد که برادر این زن است.


به دنبال شناسایی هویت این متهم با احتمال وقوع درگیری عمدی، تحقیقات ماموران با مراجعه به منزل مضروب به طور جدی دنبال شد و به این ترتیب «ع ــ ع» به همراه خواهرش «ف ــ ع» دستگیر و جهت بازجویی‌های پلیسی به کلانتری منتقل شدند.


به گزارش ایسنا این در حالی بود که در همان روز وقوع درگیری، مقارن ساعت ۱۴، ماموران مطلع شدند: زن مجروح که جهت مداوا در بیمارستان بستری شده بود به علت شدت جراحات وارده جان باخته است.


در این حال بازجویی‌ها از دو متهم دستگیر شده آغاز شد و به این ترتیب در جریان تحقیقات به عمل آمده انگیزه قتل خواهرشان را فساد اخلاقی وی اعلام کردند.


هر دو متهم با تشکیل پرونده و صدرو قرار قانونی روانه زندان شدند، تحقیقات پلیسی جهت روشن شدن بیشتر موضوع همچنان در دست بررسی است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

قتل پدربزرگ و مادربزرگ بدست نوه!

جوان ۱۸ ساله بابلى روز گذشته با ضربات چاقو پدربزرگ...

مادری که خودش را سزارین کرد

تعرض یک مرد ۵۸ ساله به یک نوجوان آمریکایی از طریق دوستى اینترنتى

 یک مرد ۵۸ ساله امریکایى پس از اغفال یک پسر...

مادری که خودش را سزارین کرد

آزار جنسی دختر ۹ ساله جلوی چشم همسر!

خراسان نوشت: او را عمو صدا می زدم و فکر...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب