خدادا عزیزی:بازی اول مقابل پرسپولیس بسیار حیاتی استدیدار با تیم‌های قدرتمند در هفته‌های آغازین لیگ آسان‌تر است
با یک مهاجم تیم ملی وارد مذاکره شده‌ایم

رییس سازمان فوتبال باشگاه ابومسلم خراسان گفت: بازی اول مقابل پرسپولیس بسیار حیاتی است و شکست این تیم در هفته اول کمک زیادی به ابومسلم برای ادامه لیگ خواهد کرد.

خداداد عزیزی بازی نخست ابومسلم برابر پرسپولیس را بسیار مهم و در عین حال معمولی ارزیابی کرد و افزود: با توجه به این که پرسپولیس از آمادگی مطلوبی برخوردار نیست و در کمتر از یک ماه به شروع لیگ هنوز وضعیت کادر فنی این تیم مشخص نیست و از آنجا که ابومسلم تیم بسیار جوان و شادابی است، بازی خوبی را مقابل این تیم به نمایش خواهیم گذاشت و به کسب نتیجه دلخواه در این بازی بسیار امیدواریم.
وی تصریح کرد: شکست پرسپولیس در نخستین بازی خود در لیگ برتر بسیار حائز اهمیت است، لذا با تمام قوا مقابل پرسپولیس قرار خواهیم گرفت و تمام تلاش خود را برای شکست این تیم انجام خواهیم داد.

عزیزی با ابزار رضایت از قرعه ابومسلم در لیگ برتر، این قرعه را معمولی خواند و افزود: ما با بازی‌های سختی روبرو نشدیم زیرا از آنجایی که تیم‌ها در هفته‌های آغازین لیگ در آمادگی کاملی به سر نبرده و شناخت کاملی از رقبای خود ندارند، بازی با تیم‌های قدرتمند آسانتر است و این به نفع ابومسلم است. فقط این مساله که پس از هفته اول باید ۴ بازی خارج از خانه انجام دهیم، ممکن است کمی مشکل‌ساز شود، به هر حال ما باید با همه تیم‌ها به رقابت بپردازیم و ترتیب آن هم خیلی مهم نیست.

رییس سازمان فوتبال باشگاه ابومسلم با بیان اینکه تیم ابومسلم امسال بسیار جوان شده است، افزود: تیم ما تیم بسیار جوانی است لذا هواداران ابومسلم در این فصل باید صبر و تحمل بیشتری از خود نشان دهند اما، همین تیم جوان هم تیم بسیار خوبی است و امیدواریم بتوانیم نتایج خوبی در این فصل بگیریم.

وی همچنین در خصوص جذب بازیکنان جدید به ویژه در خط حمله ابومسلم اظهار داشت: در این خصوص مکاتبات خود را با چند بازیکن شاخص از جمله یکی از مهاجمان تیم ملی و یک مهاجم از تیم اسلاویا پراگ جمهوری چک آغاز کرده‌ایم و تا چند روز آینده در خصوص جذب این بازیکنان اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

وی گفت: در فصل نقل و انتقالات نیز بازیکنانی را که جذب کرده ایم، از تجربه کمی برخوردارند و با توجه به این امر امسال تیم ما از میانگین سنی بسیار پایینی برخوردار است.

وی در خصوص احتمال حضور مهدی هاشمی نسب، مدافع تیم عقاب تهران در ابومسلم با توجه به رابطه بسیار خوبی که با خداداد عزیزی دارد، خاطرنشان ساخت: با هاشمی نسب دوستی دیرینه‌ای دارم اما، نمی‌خواهم از این دوستی در راه حضور این بازیکن در ابومسلم استفاده کنم، هر چند اگر مسوولان ابومسلم به هاشمی‌نسب احتیاج داشته باشند مانند سایر بازیکنان با او وارد مذاکره خواهیم شد.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

تیم هندبال جوانان عازم اردوی تدارکاتی اوکراین و لهستان شد

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از مُخبر مهر،...

مادری که خودش را سزارین کرد

هاشیمیان: کره‌ای‌‌ها فقط به ضربات پنالتی فکر می‌کردند

هاشمیان:    کره‌ای‌‌ها فقط به ضربات پنالتی فکر می‌کردند                  وحید‌هاشمیان معتقد...

گل‌محمدی و تیموریان بهترین، دایی و میرزاپور بدترین

آنالیز بازیکنان ایران در دیدار برابر مکزیک/ گل‌محمدی و تیموریان...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب