خسرو شکیبایی با “دلشکسته” به سینما برمی گردد

فیلم سینمایی “دلشکسته” به کارگردانی علی روئین‌تن و بازی زنده‌یاد خسرو شکیبایی نیمه دوم آبان‌ماه روی پرده سینماها می‌رود. این فیلم که در جشنواره بیست و ششم فجر به نمایش درآمد، به زودی برای صداگذاری به شیوه دالبی به فرانسه فرستاده و برای اکران عمومی حدود ۱۰ دقیقه کوتاه می‌شود. شهاب حسینی و بیتا بادران از دیگر بازیگران فیلم هستند.به گزارش مهر، “دلشکسته” داستان دلبستگی دو جوان با دو طرز فکر متفاوت است. آنونس و تیزرهای فیلم به زودی آماده می‌شود و بهزاد خورشیدی و ابراهیم حقیقی طراحی پوستر آن را بر عهده دارند. “دلشکسته” نخستین بخش از یک سه‌گانه است که روئین‌تن به زودی ساخت قسمت دوم آن را شروع می‌کند.


“دلشکسته” برداشتی آزاد از لیلی و مجنون، “زمهریر” قسمت دوم این سه‌گانه نگاهی به رابطه حضرت علی (ع) و برادرش عقیل و “پای برهنه” ادای احترامی است به مولانا. پیش‌تولید “زمهریر” از ۱۰ روز دیگر به تهیه‌کنندگی سیدضیا هاشمی آغاز می‌شود و عید فطر کلید می‌خورد.


روئین‌تن پس از پایان این فیلم ساخت “پای برهنه” را آغاز می‌کند تا هر دو فیلم را به جشنواره برساند. این کارگردان به زودی فیلم سینمایی “قطعه ۸۸” را نیز به کارگردانی رحمان حقیقی تهیه می‌کند. فیلم با بازی بیتا بادران ادای احترام به هنرمندانی چون زنده‌یادان علی حاتمی و شکیبایی است که در قطعه ۸۸ بهشت زهرا (س) آرمیده‌اند.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

ماجراهای آقای صبوری

ماجراهای آقای صبوری نام نمایشی است که در سالهای دور...

مادری که خودش را سزارین کرد

باران کوثری بانوی سینمای ایران

او حالا دختر سینمای ایران است، (باران کوثری) را می‌‌گوییم؛...

کارگردانی دیگر به شبکه جم پیوست!

سریال پیوستن کارگردانان و بازیگران ایرانی به شبکه ماهواره ای...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب