خطیبی: در ورزشگاه جام جهانی سئول احساس غربت نخواهیم کرد
خطیبی: در ورزشگاه جام جهانی سئول احساس غربت نخواهیم کرد


خبرگزاری فارس: ‌مهاجم تیم ملی فوتبال ایران معتقد است که هواداران ایرانی در مسابقه فردا (شنبه) برابر کره جنوبی، از نقاط مختلف جهان برای حمایت ملی پوشان خود، در ورزشگاه جام جهانی سئول حاضر خواهند شد.


رسول خطیبی روز جمعه در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری فارس به اهمیت مسابقه تیم ملی ایران در سئول اشاره کرد و گفت: تیم ملی کره جنوبی شرایط خیلی خوبی دارد، بنابراین فردا روز سختی را مقابل آنها تجربه خواهیم کرد.
وی افزود: البته نباید با ناامیدی به آینده نگاه کنیم چرا که برای صعود باید سه مسابقه دیگر را برگزار کنیم که در صورت پیروزی به راحتی می توانیم از گروه B مرحله مقدماتی جام ملت های ۲۰۰۷ راهی مرحله بعدی شویم.
خطیبی راجع به میزبانی کره‌ای‌ها تصریح کرد: بدون شک در جریان مسابقه، جو ورزشگاه به سود تیم میزبان خواهد بود؛اما هواداران ایرانی که از نقاط مختلف جهان به سئول سفر کرده اند بازیکنان ایران را تنها نخواهند گذاشت و ما هرگز احساس غربت در ورزشگاه نخواهیم کرد.
مهاجم سابق تیم فوتبال سپاهان درباره ازدحام بازیکنان در خط حمله تیم ملی ایران عنوان کرد: مهاجمان زیادی در ترکیب تیم ملی حضور دارند و تنها با تشخیص اعضای کادر فنی است که بازیکنان این پست گزینش می‌شوند؛ اما با توجه به آمادگی بالا در صورت حضور در میدان بهترین بازی را برای تیم ملی کشورم انجام خواهم داد.
تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی در چارچوب مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا فردا شنبه به مصاف هم می‌روند.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

علی آبادی: فیفا تا سه ماه به ایران فرصت داده است!

رییس سازمان تربیت بدنی گفت: فدراسیون جهانی فوتبال دو تا...

نیسکنس: مذاکره‌ای با مسئولان فوتبال ایران نداشته‌ام

تداوم صدرنشینی الشباب و آقای گلی معدنچی خبرگزاری فارس: هفته...

مادری که خودش را سزارین کرد

پیشواز مسئولان گسترش فولاد از مدیر عامل جدید تراکتور

مسئولان تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز امروز به فرودگاه شهید...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان