خط قرمز وزارت ورزش درفدراسیون فوتبال/ جلسه تاج، کی‌روش و رویانیان

مادری که خودش را سزارین کرد

به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از مُخبر مهر، تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی خود را برای حضور در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده می‌ کند که مهدی تاج و کارلوس کی‌روش در حال رایزنی برای تثبیت کادر فنی و برنامه ریزی برای حضور موفق این تیم در این مرحله حساس هستند.

در همین راستا چند روز پیش مهدی تاج و کارلوس کی روش میزبان دو نماینده باشگاه عمانی العروبه بودند. آن‌ها به تهران آمده بودند تا رسما از تیم ملی ایران برای برپایی یک اردوی تدارکاتی در مسقط دعوت کنند.

این نشست در شرایطی برگزار و البته خبرش به بیرون درز پیدا نکرد که محمد رویانیان مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس نیز در آن حضور داشت. رویانیان آخرین مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در دولت محمود احمدی‌نژاد بود که هنوز هم در میادین ورزشی دیده می‌‌شود. یکی از همین حضورها او را به حمیدرضا مهرعلی، رئیس پیشین فدراسیون اتومبیلرانی نزدیک کرد. مهرعلی به رویانیان حکم مشاوره داد اما این تصمیم بلافاصله با واکنش تند وزارت ورزش و جوانان مواجه شد.

رویانیان تصمیم گرفت برای اینکه مهرعلی آسیب نبیند حکم مشاوره را قبول نکند اما حتی این تصمیم هم رئیس فدراسیون اتومبیلرانی را نجات نداد و مهرعلی درحالی که مدتی از ریاستش مانده بود استعفا داده شد تا معلوم شود که وزارت ورزش چه اندازه روی نام رئیس سابق ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور و مدیرعامل پیشین پرسپولیس حساس است.

در این مورد گفته می‌ شود تیم ملی ایران قرار است به اردوی آماده سازی در عمان برود. اردویی که شاید محمد رویانیان هم در فراهم شدنش نقشی داشته است. این اتفاق درحالی رخ داد که تاج از زمان حضورش در فدراسیون فوتبال تلاش کرده رابطه خوبی با وزارت ورزش داشته باشد.

البته شاید با رفتن کفاشیان از فدراسیون فوتبال و حسنه شدن روابط وزارت ورزش با این فدراسیون، وزیر ورزش حضور محمد رویانیان در فدراسیون فوتبال و جلسه اش با تاج را نادیده بگیرد و از دید او مشکلی وجود نداشته باشد.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۶ May 2016 | 4:52 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

جدول گلزنان و برنامه ادامه بازى هاى جام ملت هاى آسیا

جدول گلزنان و برنامه ادامه بازى هاى جام ملت هاى...

واکنش جالب مدیرعامل پرسپولیس به بازیکنانش وقتی می‌ خواستند ۴ نشان دهند

ورزش > لیگ برتر – خبرورزشی نوشت؛ سرپرست باشگاه پرسپولیس به فاصله...

واکنش مسی بانوان به حضور در جمع ۱۰ بازیکن برتر دنیا

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از جام جم...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان