خواستگار کینه جو با عکسهای دزدی از دختر جوان اخاذی می کرد

مادری که خودش را سزارین کرد

خواستگار کینه جو وقتی پاسخ منفی شنید، با به دست آوردن عکسهای دختر مورد علاقه اش ، هنگامی که قصد اخاذی و مزاحمت داشت ، دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، ۳۰بهمن ماه سال گذشته زن جوانی به اداره یکم آگاهی کرج مراجعه و از کارفرمای سابقش به خاطر ایجاد مزاحمت شکایت کرد.
این زن در تشریح ماجرا به پلیس گفت : در جستجوی کار مناسبی بودم تا این که از طریق یکی از آشنایانم در کارگاه تولیدی مردی به نام مسعود مشغول به کار شدم.
پس از چند ماه ، او به من ابراز علاقه کرد و خواست در خصوص او با خانواده ام صحبت کنم. وقتی با اصرارهایش روبه رو شدم ، ماجرا را با خانواده ام در میان گذاشتم.
این زن ادامه داد: خانواده ام به تحقیق از وضعیت اخلاقی او و خانواده اش پرداختند و پی بردند که او قبلا ازدواج کرده و صاحب ۲ فرزند است.
روزی که فهمیدم تمام حرفهایش دروغ بوده است ، به یکباره محل کارم را ترک کردم ، اما او تهدیدم کرد و گفت ، زندگی مرا تباه می کند. او گاه و بی گاه با خودرویش مرا تعقیب می کرد.
یک بار در خیابان با زور و تهدید قصد داشت مرا با خود ببرد که با داد و فریادهایم مردم به کمکم آمدند و او فرار کرد.
پس از یک هفته مزاحمت هایش را باز از سرگرفت و با فرستادن بسته های پستی شامل فیلم و عکسهای من و خواهرم همراه نامه های تهدیدآمیز به نشانی خانه مان و چند نفر از دوستانم ، زندگی من و خانواده ام را آشفته کرد.
او مدام تهدیدم می کرد که اگر به این ازدواج تن ندهم ، زندگی ام را از این وضعیت بدتر خواهد کرد. با اطلاعاتی که این زن در اختیار پلیس قرار داد، دو هفته بعد مخفیگاه مسعود در محله حصارک کرج شناسایی شد.
با بازداشت وی ، متهم برای تحقیقات به مرکز پلیس منتقل شد. از خودروی شورلت وی دو حلقه فیلم و ۵۲عدد نگاتیو که مربوط به عکسهای زن شاکی بود کشف و ضبط شد.

انتقامگیری به خاطر جواب رد شنیدن
خواستگار کینه جو در اظهاراتش به پلیس گفت : من به این زن علاقه مند بودم و وقتی خانواده اش با ازدواجمان مخالفت کردند، تصمیم به انتقامگیری از او و خانواده اش گرفتم.
متهم افزود: برای عملی کردن نقشه ام ، یک روز که او در کارگاهم نبود، با کلید یدکی که داشتم ، در کمد شخصی اش را باز کردم و نگاتیو، عکس و فیلمی را که او و خواهرش در یک جشن تولد و میهمانی زنانه گرفته بودند، برداشتم و اقدام به چاپ و تکثیر آنها کردم.
به دنبال این اعترافات متهم با قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس زارع ، رئیس شعبه ۱۷دادسرای امور جنایی کرج روانه زندان شد.
بازپرس پرونده ضمن هشدار به خانواده ها از آنها خواست نظارت کامل و دقیقی نسبت به محل کار فرزندان بخصوص دختران جوان خود داشته باشند و از سلامت اخلاقی افراد اعم از کارفرما و سایر کارکنان در کارگاه های تولیدی اطمینان حاصل و بعد اجازه اشتغال به فرزندانشان بدهند تا شاهد حوادث اینچنینی نباشیم.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

قتل فجیع دختر دانشجو در ساختمان نیمه کاره

گروه حوادث ـ فرناز قلعه دار : چهار مرد افغان...

مادری که خودش را سزارین کرد

چشمها از پشت پنجره قتل زن ۱۷ ساله را نظاره می کرد

    : ۹ ماه پس از وقوع جنایتی در...

مادری که خودش را سزارین کرد

فاجعه خروج قطار مترو در اسپانیا ; ۳۰ کشته دهها زخمی

    جام جم آنلاین: شبکه تلویزیونی بی بی سی...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان