خودکشی نافرجام مرد جوان در میدان رسالت تهران

مادری که خودش را سزارین کرد

مرد جوانی که عصر امروز(پنجشنبه) با سقوط از بالای پل عابر پیاده در میدان رسالت قصد خودکشی داشت، با اقدام به موقع عوامل اورژانس تهران جان سالم بدر برد.

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران با اعلام این مطلب به ایرنا بیان کرد: دقایقی قبل جوان ۲۸ ساله ای قصد داشت با سقوط از پل عابر پیاده واقع در میدان رسالت، خودکشی کند که عوامل اورژانس با حضور به موقع در محل و قرار دادن خودرو آمبولانس در زیر پل، مانع از مرگ حتمی این جوان شدند.

حسن عباسی افزود: اقدام به خودکشی این مرد جوان از راه تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۱۵ به اورژانس اعلام و پس از آن یک گروه امدادی به همراه امکانات و تجهیزات لازم به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: تکنیسین ‌های اورژانس تهران با حضور درمحل حادثه، خودرو آمبولانس را درست در زیرپل و محل سقوط فرد قرار دادند به نحوی که مرد جوان پس از پریدن از روی پل بر روی آمبولانس افتاد.

به گفته وی، همین امر موجب شد تا این جوان از مرگ حتمی ناشی از برخورد با زمین نجات پیدا کند.

مدیر روابط عمومی مرکزاورژانس تهران خاطرنشان کرد: پس از آن، عوامل اورژانس نامبرده را برای مداوا به مراکز درمانی انتقال دادند.

عباسی با اشاره به اینکه این جوان ۲۸ ساله از نواحی مختلف اندام ‌ها دچار آسیب دیدگی شده، تصریح کرد: حضور به موقع و اقدام سریع تکنیسین ‌های اورژانس مانع از مرگ حتمی این جوان شد.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۲ May 2016 | 5:04 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

شکنجه دختر ۱۳ ساله با ضربات قمه

مرد ناشناس پس از ورود به منزلی دختر ۱۳ ساله...

مادری که خودش را سزارین کرد

خانواده مقتول به حرمت ایام فاطمیه از خون پسرشان گذشتند

با پیگیری سرپرست دادسرای جنایی و دعوت از خانواده جوانی...

مادری که خودش را سزارین کرد

یک خبر عجیب/ یک مرد مست چینى در قفس شیرها!

 یک مرد چینى از فرط مستى خود را به داخل...

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی

دانلود اپ و برنامه اندروید برای دانلود فایل های نایاب

کارت شارژ رایگان