«خوشا شیراز» سراسری شد

مادری که خودش را سزارین کرد

برنامه «خوشا شیراز» که از دسته برنامه‌‌های پربیننده سیمای فارس است، با تفاهم شبکه پنج سیما و مرکز صدا و سیمای فارس از این هفته به‌طور هم‌زمان از شبکه پنج سیما نیز پخش می‌‌شود.

به گزارش فایل دانلودر و به نقل از حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان برگرفته از روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه که هرجمعه ساعت ۱۰ صبح پخش می شود با ساختار ترکیبی و گفت‌وگو محور خو، هر هفته میزبان هنرمندان، ورزشکاران، نخبگان و فعالان اقتصادی خواهد شد.  

با پخش سراسری برنامه “خوشا شیراز”، این برنامه علاوه بر توجه بر مزیت‌های بومی، با ویژگی‌های برنامه‌های شبکه‌های ملی تدارک دیده می‌شود.
 
پیش از این برخی تولیدات مستند نمایشی استان‌‌ها به شبکه‌های سراسری راه یافته بودند اما این حرکت رسانه‌ای برای پخش مشترک برنامه‌های ترکیبی و گفت‌وگو محور می‌تواند به منظور، بهتر دیده شدن تولیدات فاخر استان‌‌ها ، افزایش رقابت پذیری برنامه سازان و استفاده بهتر از امکانات رسانه ملی، الگوی جدیدی محسوب شود.

انتهای پیام/

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۴ May 2016 | 4:05 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

مطالب مشابه

مادری که خودش را سزارین کرد

ما در سایه ‌ها چه می‌ کنیم؟

وب سایت سینمانگار  – سریره طاهرافشار: مارک روفالو نامزد سه...

آغاز اکران «همیشه‌پای یک زن…»

۶ سینمای «فرزند خاک» قطعی شد فردا؛ آغاز اکران «همیشه‌پای...

مادری که خودش را سزارین کرد

«ستاره است» بیش از هشت میلیون فروخت

«ستاره است» به کارگردانی فریدون جیرانی بعد از ۴ روز...